ICE Kraków ponownie z prestiżowym wyróżnieniem

fot. Sebastian Dudek

Centrum Kongresowe ICE Kraków trzeci rok z rzędu zostało uhonorowane złotym certyfikatem jakości w kategorii Convention Centres, uzyskując w pięciostopniowej skali wynik 4.96.

Certyfikat jakości jest przyznawany przez tajemniczych gości kongresów, którzy anonimowo odwiedzają obiekty kongresowe w Europie Środkowej i Wschodniej.

Poddają ocenie ich lokalizację, udogodnienia i dostępność, obsługę klienta, bezpieczeństwo, serwowany catering a także komunikację marki oraz jej marketing.

– To już siódmy raz, kiedy tajemniczy goście kongresów tak wysoko oceniają nas na tle innych, europejskich obiektów. Jest to tym bardziej cenne, że minione miesiące, były dla nas, jak i innych przedstawicieli przemysłu spotkań, bardzo trudne. Mimo to, wykorzystaliśmy chwilowy przestój na dostosowanie się do nowej rzeczywistości, przygotowanie nowych strategii komunikacyjnych i biznesowych, a także wspólnie z krakowską branżą MICE opracowaliśmy Protokół Kraków Network – dokument inspirowany Protokołem z Kaohsiung ICCA, który pomógł nam pokazać jak bardzo uważną i elastyczną destynacją jest Kraków – mówi Izabela Błaszczyk, dotychczasowa dyrektorka KBF – operatora ICE Kraków.

Anonimową certyfikację obiektów przeprowadza „Kongres” – wydawane w Słowenii czasopismo branży MICE. Magazyn jest dystrybuowany w Belgii, Francji, Holandii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Włoszech i Słowenii, dzięki czemu dociera do międzynarodowego grona specjalistów.

Od tego roku zarządzaniem ICE Kraków zajmie się nowa miejska spółka Kraków5020. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj: