Konkurs! Łap za fioletową hulajnogę Traficar. Do wygrania vouchery [KONKURS]

Mamy do rozdania trzy vouchery – każdy o wartości 200 złotych – na przejazdy elektrycznymi hulajnogami Traficar, lidera carsharingu w Polsce. Wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie.

Od 29 kwietnia 2024 roku, firma znana z carsharingu, rozszerzyła swoją działalność o hulajnogi elektryczne na wynajem. Tym samym mieszkańcy Krakowa mogą korzystać zarówno z samochodów, jak i hulajnóg Traficar, zapewniając sobie elastyczność w podróżach miejskich. Fioletowe hulajnogi Traficar można spotkać w centrum Krakowa. Minuta jazdy to tylko 0,49 zł, a każda minuta postoju to jedyne 0,20 zł. Co stanowi najbardziej atrakcyjną pod względem finansowanym opcję, która jest obecnie dostępna na polskim rynku. Mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania są vouchery o wartości 200 złotych przejazdy hulajnogami Traficar!

Zasady:

Trzy pierwsze osoby, które poprawnie odpowiedzą na pytanie: „Z iloma hulajnogami Traficar rozpoczął swoją działalność w Krakowie?”, otrzymają voucher o wartości 200 złotych na przejazdy hulajnogami Traficar.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres: konkurs@lovekrakow.pl

Na zgłoszenia czekamy do 09.07.2024 r. do godziny 20:00

 

Aplikacja mobilna Traficar dostępna jest w sklepach Google Play i App Store.