Letni Kiermash w Hali Cracovii. Będzie modowo, wakacyjnie i piknikowo

fot. Mat. prasowe Kiermashu

Powracają targi polskiej mody niezależnej i designu. Letnia odsłona Kiermashu odbędzie się już w ten weekend w Hali 100-lecia KS Cracovii na Błoniach. Wstęp wolny.

Relaks na leżakach w otoczeniu zieleni, słońce, chilloutowa muzyka, pyszne jedzenie i oczywiście moda. Podczas Kiermashu wystawcy zaprezentują produkty stworzone z myślą o wszystkich, którzy uwielbiają trendy i stawiają na najwyższą jakość materiałów i wykonania. Będą stylowe ubrania, biżuteria, torby, plecaki, okulary i inne dodatki.

#closertoFOOD

Organizatorzy Kiermashu zadbali o to, by uczestnicy mogli nie tylko znaleźć prawdziwe modowe perełki, ale także przekąsić coś dobrego. Połączyli więc siły z krakowskim festiwalem kulinarnym Najedzeni Fest. Na każdego, kto zawita w weekend do Hali Cracovii, będzie więc czekać pyszne jedzenie.

#closertoKIDS

Atrakcji i niespodzianek nie zabraknie również dla najmłodszych miłośników mody i ich opiekunów. W strefie Kraków ŁAŁ będzie można znaleźć zabawki, wyposażenie pokoi, stylowe ubrania czy biżuterię.

#closertoVINTAGE

Dla tych, którzy uwielbiają ubrania i rzeczy sprzed 50 czy 40 lat, mamy dobrą wiadomość. Kiermash połączył siły nie tylko z Najedzeni Fest oraz Kraków ŁAŁ, ale także z Kogel Mogel.

– To prawdziwe święto, gromadzące na jednej przestrzeni miłośników kultury retro. Czekać na Was będzie zwariowana mieszanka inspiracji, od której może się zakręcić w głowie! – przekonują organizatorzy.

#closertoECO

Na uczestników Kiermashu będą czekać także ekologiczne torby na zakupy, przygotowane specjalnie na tę edycję przez internetowy sklep z modą i dizajnem – Pakamera.

Letnia odsłona Kiermashu odbędzie się już w ten weekend w Hali Cracovii.
11 czerwca – sobota, godz: 11:00–19:00
12 czerwca – niedziela, godz: 11:00–18:00.

LoveKraków.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

comments powered by Disqus