Modowy weekend na Błoniach. Zbliża się letnia odsłona Kiermashu

fot. Michał Ziębowicz/mat. prasowe Kiermashu

Wakacyjnie, modowo i piknikowo – tak zapowiada się letnia odsłona Kiermashu, czyli targów mody niezależnej i designu. Wydarzenie odbędzie się 3 i 4 czerwca w hali 100-lecia Cracovii na Błoniach.

Kiermash to cykliczne wydarzenie promujące zrównoważone i odpowiedzialne podejście do zakupów oraz szeroko pojętej mody. Na stoiskach będzie można znaleźć produkty lokalnych, polskich wystawców, które zostały stworzone nie tylko zgodnie z najnowszymi trendami, ale także z najwyższej jakości materiałów w poszanowaniu ludzkiej pracy i planety.

Letni Kiermash na Błoniach

Miejsce, w którym odbędzie się letnia odsłona targów mody niezależnej i designu, jest nieprzypadkowe.

– Hala 100-lecia KS Cracovia 1906 Centrum Sportu Niepełnosprawnych i wspaniała, zielona przestrzeń wokół Błoń krakowskich to wymarzone miejsce na letni weekend. Czas staje tutaj w miejscu. Po KIERMASHowych zakupach można iść na spacer, rower, rolki czy po prostu poleżeć na kocu na trawie. Wiemy, że tak jak my, mieszkańcy Krakowa i turyści uwielbiają łączyć przyjemne z pożytecznym. Dlatego tak bardzo wszyscy kochamy KIERMASH – podkreślają Izabela Chyłek i Mateusz Kaczan, organizatorzy wydarzenia.

W weekend, 3 i 4 czerwca, hala Cracovii wypełni się zwiewnymi sukienkami, letnimi topami, kosmetykami, okularami, torbami, plecakami, paskami oraz wszelkimi innymi akcesoriami i dodatkami.

Nie zabraknie również propozycji dla miłośników kultury retro, a to za sprawą targów Kogel Mogel. Na gości czekać będzie także coś na ząb. Organizatorzy Kiermashu łączą bowiem siły z krakowskim festiwalem kulinarnym Najedzeni Fest. Do tego chilloutowa muzyka i pełen relaks na leżakach w otoczeniu zieleni.

Letnia odsłona Kiermashu odbędzie się 3 i 4 czerwca w godz. 11:00-19:00 (sobota) oraz 11:00-18:00 (niedziela). Wstęp wolny.

LoveKraków.pl jest patronem medialnym wydarzenia.