Modowy weekend na Zabłociu. Zbliża się jesienny Kiermash

fot. Mat. prasowe Kiermashu

Przed nami jesienna odsłona Kiermashu. Tym razem targi mody niezależnej i designu pojawią się 17 i 18 września w Hali Lipowej na Zabłociu. Będzie modowo, lokalnie i odpowiedzialnie.

Kiermash to cykliczne targi, które na stałe wpisały się w krakowski krajobraz wydarzeń. Po klubie Poczta Główna, Hali Cracovii oraz nowej strefie rekreacyjnej – Shuvary Park – przyszedł czas na znaną wszystkim mieszkańcom Krakowa Halę Lipową.

Modowe perełki na Zabłociu

– Jak zawsze na KIERMASHu spotkacie Waszych ulubionych dizajnerów z całej Polski oraz masę specjalnie wyselekcjonowanych nowości. Każdy z wystawców tworzy z ogromną pasją, co sprawia, że wszystko, co znajdziecie na KIERMASHu (wraz z atmosferą), jest unikalne – przekonują organizatorzy.

17 i 18 września w modowo-dizajnerskie szaleństwo zamieni się nie tylko przestrzeń wewnątrz Hali Lipowej, ale także w jej zewnętrznym sąsiedztwie. Podczas targów będzie można znaleźć wiele jesiennych ubrań, takich jak płaszcze, kurtki, bluzy czy bluzki. Nie zabraknie również akcesoriów w postaci plecaków, nerek, toreb oraz pasków. Ci, którzy wybiorą się do Hali Lipowej na Kiermash, odnajdą także unikalną biżuterię oraz naturalne, wegańskie kosmetyki. Pojawi się też dizajn użytkowy.

Kiermash promuje zrównoważone i odpowiedzialne podejście do zakupów, dlatego też wszystkie produkty zostały wykonane z szacunkiem do naszej planety. Ponadto targi prezentują dorobek polskich marek.

Oprócz modowych perełek krakowianie oraz turyści będą mogli spróbować świeżo wyciskanych soków od Dżus Bus oraz naładować energetyczne baterie aromatyczną kawą od Funky Donkey Cafe.

Jesienna odsłona Kiermashu odbędzie się 17 i 18 września w godz. 11:00-18:00 w Hali Lipowej na Zabłociu.

LoveKraków.pl jest patronem medialnym wydarzenia.