Nie szukaj fachowców na ślepo! Spraw, aby rzetelne firmy walczyły o Ciebie!

Zapewne zastanawiasz się, jak znaleźć kogoś sprawdzonego do naprawy samochodu, stworzenia strony internetowej czy wykonania posadzki w domu. Szukasz, ale po omacku. Zmień to. Wystaw ogłoszenie na sprawdzonym portalu takim jak Zlecenia24.pl i wybierz najlepszego wykonawcę interesującej Cię usługi.

Jak to działa? Zobacz krótki filmik: Obejrzyj

Czym się odznacza ekspert w swojej dziedzinie? Dobry fachowiec cechuje się terminowością. Pracuje według określonego harmonogramu i oddaje zlecenie czy realizuje usługę na wyznaczony czas. Do tego legitymuje się szerokim portfolio – jest w stanie wskazać swoje dotychczasowe prace. Na pewno firma profesjonalnie świadcząca swoje usługi, działa transparentne na podstawie umowy. Oczywiście dobry wykonawca ma duży staż – najlepiej wieloletni oraz wiele opinii klientowskich z nim związanych.

Samodzielne możesz o takiego rzetelnego wykonawcę pytać znajomych, czy szukać go w Internecie. Jednak jest to czasochłonne, mało obiektywne i powoduje, że to firma Tobie stawia warunki, a nie Ty jej. Zapisz się, czekaj na swoją kolej, bierz usługę w cenie wyłącznie rzuconej przez wykonawcę i ciesz się, że w ogóle chciał z Tobą współpracować. Mało tego, potem okazuje się, że jednak nie ma czasu, trzeba czekać dłużej, aż zostaniesz z problemem. Zmień to, skorzystaj z darmowego ogłoszenia na takim portalu jak Zlecenia24.pl i spraw, że wykonawcy będą zabiegać o Ciebie.

Jak dodać zlecenie w serwisie Zlecenia24.pl?Dodawanie zleceń jest bardzo proste – intuicyjne i przede wszystkim bezpłatne. Nie ponosisz kosztów wystawienia nawet kilku ogłoszeń dotyczących wielu usług. Pracujesz na prostym panelu, w którym wybierasz interesujący Cię dział – np. usługi remontowe i decydujesz o szczegółach typu malowanie ścian. Opisz dosłownie w kilku zdaniach prostą usługę lub stwórz bardziej rozbudowane wymagania np.: dla budowy domu czy stworzenia strony www ze sklepem internetowym. Określ czas ważności zlecenia i czekaj na wiele ofert składanych przez wykonawców. Są to specjaliści, którzy oferują między innymi:

- sprzątanie biur,
- tworzenie stron,
- pozycjonowanie stron,
- przeprowadzki.

Jeśli masz problemy z wyborem kategorii czy opisem swojej usługi, to skorzystaj z czatu live. Obsługa portalu chętnie udzieli odpowiedzi na nurtujące Cię pytania lub rozwieje gryzące Cię wątpliwości. Dzięki prostemu panelowi i rzetelnej pomocy szybko wystawisz zlecenie. Następnie, nawet w ciągu 5 minut od wystawienia ogłoszenia możesz otrzymać pierwsze zgłoszenia wykonania usługi.

Kto składa oferty wykonania Twojego zlecenia?

Na Twoje ogłoszenia odpowiedzieć mogą wyłącznie zarejestrowane firmy w państwowych urzędach. Portal Zlecenia24.pl zrzesza wyłącznie sprawdzonych wykonawców, działających zgodnie z literą prawa. Przy każdej rejestracji firma jest sprawdzana w instytucjach państwowych. Masz absolutną pewność, że składa Ci ofertę podmiot gospodarczy. Jeśli rejestrująca się firma budzi jakiekolwiek wątpliwości administratorów, jest automatycznie blokowana po numerze NIP i danych kontaktowych, co chroni Cię przed ofertami nierzetelnych wykonawców.

Twoje dane osobowe są ukryte dla zleceniobiorców dlatego nie mogą oni wydzwaniać, rywalizować w nieetyczny sposób, wysyłać spamu czy przekazać ich firmom partnerskim. Ochrona danych osobowych to podstawa.

Jak wybierzesz swojego wykonawcę?

Wyboru dokonujesz spośród wielu zgłoszeń na podstawie zaoferowanej Ci ceny i obiektywnych opinii. Podczas wyboru nie kieruj się najtańszą ofertą – tanio nie oznacza dobrze. Niepisaną zasadą jest wybór ceny „środkowej”. Gwarantuje to wysoką jakość usługi i optymalną cenę.

To nie wszystkie aspekty wyboru. Skorzystaj z opinii znajdujących się na profilu wykonawcy. Są to rzetelne opinie innych klientów, z którymi firma już współpracowała w ramach umowy zawartej na portalu Zlecenia24.pl. Dlatego masz pewność, że nie są to wypowiedzi znajomych, rodziny czy pracowników Twojego wykonawcy, a autentyczne wrażenia realnych klientów po współpracy.

Dokonałem wyboru wykonawcy i co dalej?Na wstępie wiedz, że wybór wykonawcy nie oznacza zawarcia umowy cywilnoprawnej, dlatego nie jest on bezwzględny i nie niesie za sobą skutków prawnych. Żaden wykonawca nie ma prawa żądać od Ciebie zapłaty, zaliczki, jakiejś kary w przypadku rezygnacji. Nie musisz nawiązywać współpracy, szczególnie bez określenia warunków wykonania zlecenia i stosownej umowy.

Na podstawie opinii i wyceny zlecenia wybierasz wykonawcę. Zyskujesz następnie możliwość komunikacji z nim. Poproś o jego portfolio, referencje, zbadaj wykonane uprzednio usługi, zasugeruj rozwiązania prawne takie jak umowa i kary umowne. Zadbaj o terminy rozpoczęcia i zakończenia prac. Jeśli ustalisz wszelkie warunki współpracy, dopiero wtedy podpisuj zobowiązania sporządzone pisemnie. Jeśli nie chcesz nawiązać współpracy z wybraną firmą, wystaw bezpłatnie zlecenie ponownie.

Jakie zalety ma portal ogłoszeniowy Zlecenia24.pl?

Przede wszystkim to wykonawcy – firmy zabiegają o wykonanie usługi dla Ciebie, a nie Ty biegasz w poszukiwaniu fachowca. Oszczędzasz czas i pieniądze, ponieważ nie jeździsz na niekończące się spotkania lub nie „wisisz” na telefonie całymi godzinami. Najważniejsze – zyskujesz fachowego wykonawcę nawet w kilka minut od dodania ogłoszenia w prostym, intuicyjnym panelu. Poza tym z portalu możesz korzystać w domu na komputerze stacjonarnym oraz w pracy, podróży na urządzeniach mobilnych. Uzyskujesz dostęp do ofert przez cały czas z dowolnego miejsca na świecie – nie musisz odwoływać np.: urlopu z powodu poszukiwania ekipy remontowej. Co jeszcze?

- Usługodawcy są zweryfikowani i ocenieni obiektywnie, co minimalizuje ryzyko oszustwa.
- Zlecenia dodajesz zupełnie darmowo, dlatego nawet przy błędnej ocenie wykonawcy i ponownym wystawieniu oferty, nie tracisz nawet złotówki.
- Twoje dane personalne są bezpieczne przez utajnienie ich – ani składający oferty, ani żadne osoby trzecie ich nie mają prawa pozyskać.
- Na koniec warto dodać, że każdą wątpliwość możesz omówić z obsługą portalu, korzystając z czatu on-line.

Czy musisz samodzielnie szukać godzinami eksperta od konkretnych usług takich jak np.: firma budowlana? Nie, możesz napisać krótkie ogłoszenie i sprawić, że otrzymasz dziesiątki ofert atrakcyjnych jakościowo i cenowo. Następnie sam zdecydujesz, kto stworzy dla Ciebie np.: piękny dom lub stronę internetową.