Speak Up - opinie o unikalnej metodzie nauki angielskiego

W kontekście edukacji językowej współczesny świat nie ma granic. Kontakty, informacje, podróże, praca – we wszystkich dziedzinach funkcjonujemy w międzynarodowym środowisku, w którym uniwersalnym językiem jest angielski.

Szkoły językowe prześcigają się w ofertach. Ale zanim zainwestujemy fundusze oraz czas, warto wybrać szkołę języka angielskiego, która oferuje, a nawet gwarantuje rezultaty na miarę oczekiwań. Gwarancja i oczekiwania to słowa klucze na etapie wyboru szkoły. Chcemy się nie tylko uczyć, ale przede wszystkim nauczyć. Biorąc pod opinie o kursach języka angielskiego, warto skorzystać z nauki angielskiego w szkołach Speak Up. Duży nacisk kładzie się na elastyczne podejście i dostosowanie do indywidualnych potrzeb słuchaczy. A to doskonale wpisuje się w oczekiwania konkretnych rezultatów i umiejętności.

Co konkretnie proponuje Speak Up?

Przede wszystkim nie ma tu zajęć w licznych grupach, w których siłą rzeczy uśrednia się poziom prowadzonych zajęć. Mamy za to możliwość pracy indywidualnej albo w niewielkich grupach. Konwersacje z native speakerem lub z uczestnikami kursów, praca nad gramatyką, słownictwem, prawidłową wymową – zgodnie z potrzebami uczniów. Pozytywne opinie o Speak Up to również zasługa unikalnego pomysłu na kluby konwersacyjne. Dla wielu osób interesujące dyskusje to najlepsza metoda nauki języka i nabycia swobody w wyrażaniu poglądów po angielsku. Oczywiście uczniowie mają również dostęp do interesujących ćwiczeń online w internetowej Strefie Słuchacza. Zaplecze multimedialne stanowi jeden z najmocniejszych punktów oferty Speak Up. Indywidualna praca online to swoboda organizowania sobie czasu nauki oraz kameralne warunki, ważne szczególnie przy pracy nad wymową i swobodą wypowiedzi.

Speak Up cieszy się również świetną opinią pod względem przygotowania do egzaminów oraz międzynarodowych certyfikatów FCE, CAE, University of Cambridge ESOL Examinations. Kursy wprowadzają w specyfikę i formułę egzaminów oraz prezentują najlepsze strategie egzaminacyjne.

Ocena efektów pod czujnym okiem metodyka Speak Up

Mamy zatem szkołę, która daje szeroki wybór metod i nie pozostawia nas sam na sam z niełatwym wyborem. Dzięki wsparciu metodyka na każdym etapie możemy ustalać i weryfikować najlepszy plan zajęć. Metodyk (Head of Studies) pomaga oceniać postępy, zidentyfikować ewentualne braki, a program nauczania jest dopasowany do poziomów znajomości języka opracowanych przez Radę Europy (CEFR). W Speak Up uczymy się dla konkretnych i wymiernych rezultatów, na które otrzymujemy od szkoły pisemną gwarancję. Tak, tak. Speak Up gwarantuje, że uczestnik kursu opanuje język w zakładanym zakresie (komunikacja w pracy, podróży, w rozmowach służbowych i prywatnych).

Speak Up gwarantuje, że uczestnik kursu nauczy się języka angielskiego w zakresie komunikacji w życiu codziennym, w pracy, w podróży, w konwersacjach towarzyskich i w czasie biznesowych spotkań. Ba! Speak Up obiecuje nawet, że jeśli oczekiwane rezultaty nie zostaną wypracowane, można powtórzyć ukończony kurs. Należy zatem wysnuć słuszny chyba wniosek, że szkoła języka angielskiego, która daje taką gwarancję, musi być pewna rezultatów i proponowanych metod.

Szkoły Speak Up w Krakowie:

Al. Juliusza Słowackiego 64

ul. Mogilska 65

INFOLINIA 801 322 422, 22 203 94 22

Więcej informacji: speak-up.pl

Facebook: www.facebook.com/klub.speakup

 

Aktualności

Pokaż więcej