Spółka Igrzyska Europejskie 2023 ogłosiła konkurs dla studentów na projekt plakatu

fot. pixabay.com

Organizatorzy tegorocznych igrzysk w Krakowie i Małopolsce ogłosili konkurs dla studentów uczelni o profilu artystycznym. Za stworzenie kolekcjonerskiego plakatu imprezy można dostać m.in. trzy tys. zł.

Spółka odpowiedzialna za przygotowanie i przeprowadzanie III Igrzysk Europejskich (21 czerwca 2 lipca 2023) zaznacza, że plakat powinien oddawać ducha igrzysk - zawierać jedną lub więcej dyscyplin sportowych rozgrywanych podczas IE i nawiązywać do kultury regionu Małopolski. Na plakacie powinno znaleźć się także logo igrzysk i napis „European Games Kraków-Małopolska 2023”. 

Nagrody 

W konkursie udział mogą wziąć tylko studenci uczelni wyższych o profilu artystycznym. Praca może być wysłana w formie papierowej lub elektronicznej. Na najbardziej kreatywne projekty czekają nagrody. Laureaci konkursu otrzymają: główną nagrodę pieniężną w wysokości 3 tys.  zł, a także bilety na ceremonię otwarcia dla dwóch osób oraz zestawy gadżetów Igrzysk Europejskich Kraków-Małopolska 2023.

Termin nadsyłania prac mija 27 stycznia o godzinie 12. Wyniki zostaną ogłoszone do 6 lutego w aktualnościach na stronie www.ie2023.pl. Plakaty można wysyłać na adres siedziby organizatora (ul. Profesora Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków) lub na email: konkurs@ie2023.pl. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej igrzysk.