Strefa kibica przy Galerii Kazimierz. Obejrzysz wszystkie mecze Euro [ZDJĘCIA]

fot. Galeria Kazimierz

Wraz z początkiem Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej wystartowała także Strefa Kibica na Euro 2024 na placu zewnętrznym Galerii Kazimierz. Będą tam transmitowane spotkania fazy grupowej i pucharowej.

W Strefie Kibica przed Galerią Kazimierz będzie można zobaczyć pakiet 36 spotkań w ramach fazy grupowej, a także wszystkie rozgrywki fazy pucharowej – łącznie z finałem, który jest zaplanowany na 14 lipca. Wstęp na wszystkie spotkania jest darmowy.

Największą uwagę polskich kibiców skupią spotkania w ramach grupy D, w której będzie rywalizować drużyna biało-czerwonych. Zmierzy się kolejno z Holandią (16 czerwca, godz. 15:00), Austrią (21 czerwca, godz. 18:00) i Francją (25 czerwca, godz. 18:00).

Lokale wewnątrz i ogródki na zewnątrz

Miłośnicy piłki nożnej mogą spędzić w Strefie Kibica nawet kilka godzin dziennie. Przerwy pomiędzy kolejnymi meczami, to doskonała okazja do podładowania energii. Dlatego warto skorzystać z bogatej oferty gastronomicznej Galerii Kazimierz. Na wszystkich widzów czekają liczne restauracje, pizzerie, kawiarnie i cukiernie ulokowane na poziomach 0 i 1 wewnątrz centrum oraz ogródki gastronomiczne znajdujące się w części zabytkowej placu – Laba Bistro, Pizza Hut, Nalej Se, Arriva Tapas & Pintxos czy Cafe Vespa.

Strefa Kibica Euro 2024 przy Galerii Kazimierz będzie czynna do 14 lipca. Organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców i turystów – zarówno tych najmłodszych, jak i starszych – do jednoczenia się w piłkarskich emocjach i kibicowania naszej reprezentacji.

LoveKraków.pl jest partnerem medialnym strefy.

Aktualności

Pokaż więcej