Znany zespół zagra w szklarni ogrodu botanicznego

Zdjęcie ilustracyjne fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

W ostatni piątek miesiąca, 28 czerwca, w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Jagiellońskiego zabrzmią największe hity zespołu IRA.

Największe przeboje zespołu IRA, takie jak „Trochę wolniej” będzie można usłyszeć w niepowtarzalnych okolicznościach przyrody, gdzie muzyka idealnie będzie harmonizowała z otaczającą naturą.

Poczuć magię rockowych brzmień

Koncert IRY będzie prawdziwą ucztą muzyczną dla fanów polskiego rocka. W ubiegłym roku team świętował 35-lecie swojej scenicznej kariery.

Zespół powstał w 1987 roku w Radomiu, a zadebiutował w 1988 roku na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Na koncie ma 12 płyt studyjnych, niezliczoną liczbę przebojów, tysiące koncertów. Mimo upływu lat zespół IRA pozostaje w czołówce najlepszych polskich zespołów rockowych.

Każdy koncert IRY jest inny, niepowtarzalny. – Zawsze staramy się coś zmieniać, coś dodać do naszych koncertów. Tym bardziej, że co kilka lat wydajemy nową płytę i nasz materiał koncertowy siłą rzeczy również się poszerza. Przez 30 lat nazbierało się tyle piosenek, że śmiało możemy bawić się w różne układanki – mówił w jednym z wywiadów lider zespołu, Artur Gadowski.

Bilety na wydarzenie można nabyć na stronie internetowej UJ.

Koncert rozpocznie się o godz. 20.00
Koncert rozpocznie się o godz. 20.00