BOSS. Eksperci od bezpieczeństwa i porządku

W ciągu ponad pięciu lat działalności BOSS Protection Group stała się uznanym na rynku dostawcą kompleksowych rozwiązań w zakresie ochrony i bezpieczeństwa. Dwa lata temu oferta została rozszerzona także o sprzątanie, a z usług firmy skorzystała m.in. Wisła Kraków.

Od momentu powstania w 2018 roku, firma BOSS Protection Group funkcjonuje w sektorze bezpieczeństwa. Świadczy usługi w takich obszarach rynku jak ochrona imprez masowych i innych eventów, ochrona fizyczna, monitoring obiektów stacjonarnych a także projektowanie i realizacja technicznych systemów zabezpieczeń.

Nie tylko ochrona

BOSS Protection Group to jednak nie tylko agencja ochrony. W 2021 roku została powołana do życia marka BOSS Cleaning, która zaoferowała pierwszemu klientowi – Wiśle Kraków S.A. – kompleksową usługę ochrony i sprzątania w czasie rozgrywanych meczów.

Teraz firma może się pochwalić podjęciem współpracy z ponad 200 podmiotami, zarówno z sektora komercyjnego, jak i państwowego.

Zaangażowali się w pomoc

Ważnym momentem w rozwoju marki okazał się pierwszy kwartał 2022 roku, kiedy wybuchła wojna w Ukrainie. Od początku konfliktu zbrojnego firma zaangażowała się w udział w akcjach pomocowych na rzecz uchodźców wojennych. Potrzeba stworzenia miejsc pracy dla osób uciekających przed wojną wymusiła znaczącą reorganizację działu sprzątania. Strzałem w dziesiątkę okazało się powierzenie stanowiska koordynatora działu sprzątania obywatelce Ukrainy – jej niestandardowe metody zarządzania przyczyniły się do rozwoju marki i dużej liczby nowych zleceń.

Lista zadowolonych klientów BOSS Cleaning stale rośnie i aktualnie obejmuje takie prestiżowe instytucje jak Wisła Kraków, Zarząd Infrastruktury Sportowej, Fundacja Studentów i Absolwentów UJ, Polska Liga Siatkówki i wiele innych podmiotów.

BOSS Cleaning jest partnerem Gali LoveKraków.pl.