Deweloper buduje nową drogę. Będą utrudnienia na Ciepłowniczej

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

Trwa budowa nowego układu drogowego, który połączy ul. Nowohucką z ul. Galicyjską. W najbliższych dniach czekają nas zmiany w organizacji ruchu na ul. Ciepłowniczej.

Harmonogram zmian:

  • od 27 do 29 stycznia – zwężona zostanie jezdnia ul. Ciepłowniczej (prawy pas w kierunku ul. Nowohuckiej) pomiędzy ul. Skręconą a przejazdem kolejowym. Na skrzyżowaniu ul. Ciepłowniczej z ul. Nowohucką dostępne będą wszystkie pasy.
  • od 30 stycznia do 3 lutego – zamknięta zostanie ul. Ciepłownicza pomiędzy ul. Skręconą a przejazdem kolejowym. Ciąg pieszy zachowany po prawej stronie jezdni, w kierunku ul. Nowohuckiej. Brak możliwości skrętu w lewo z ul. Skręconej w ul. Ciepłowniczą. Objazdy dla kierowców wyznaczono ulicami: Ciepłowniczą, Isep, Ogłęczyzna, Sołtysowską, Centralną, al. Pokoju i Nowohucką.

Realizacja prac uzależniona jest od warunków pogodowych. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to od piątku, 3 lutego, od ok. godz. 22.00 ul. Ciepłownicza zostanie całkowicie otwarta dla ruchu. W przeciwnym wypadku zostanie otwarta z utrzymanym zawężeniem i roboty wydłużą się do ok. 10 lutego.

Za roboty odpowiada deweloper. Obejmują one przebudowę i budowę infrastruktury podziemnej, a także prace brukarskie i bitumiczne.

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Czyżyny