Dom ekipy Friza do wynajęcia. Trzeba słono zapłacić

Bielany, zdjęcie ilustracyjne fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

Dom o powierzchni ponad 350 mkw na krakowskich Bielanach, w którym słynna Ekipa mieszkała i nagrywała swoje filmiki, czeka na nowego najemcę lub właściciela.

Dom na Bielanach służył Ekipie przez dwa lata. Pod willą regularnie gromadzili się fani słynnych youtuberów, zdarzyło się też, że luksusowy obiekt można było zwiedzać. Teraz można go wynająć samemu, choć raczej nie każdego będzie na to stać.

Willa jest bowiem wykonana w wysokim standardzie, zarówno jeśli chodzi o samą architekturę, jak i wyposażenie. Uwagę zwracają m.in. ogromne przeszklenia, które tworzą jasną, otwartą przestrzeń. Do dyspozycji są różnego rodzaju udogodnienia, m.in. klimatyzacja, system inteligentnego sterowania czy ogrzewanie podłogowe. Willa ma trzy kondygnacje – na parterze znajduje się m.in. salon z częścią jadalnianą, kuchnią, łazienką i garderobą, na piętrze czekają trzy sypialnie, trzy łazienki i dwie garderoby, a w piwnicy – pomieszczenia techniczne.

Zgodnie z ofertą opublikowaną przez biuro nieruchomości, za wynajem trzeba zapłacić 21 tysięcy zł miesięcznie, a do tego należy jeszcze doliczyć opłaty. Dom jest też w ofercie na sprzedaż.

Drogi członków Ekipy niedawno się rozeszły, wspólny projekt dobiegł końca w atmosferze konfliktu.

 

News will be here