Dzień Kobiet z MPK. Życzenia dla pań na 400 monitorach

Tramwaj z okazji Dnia Kobiet 2020 fot. MPK Kraków
Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne wychodzi naprzeciw osobom, które nie mają jeszcze pomysłu na prezent z okazji Dnia Kobiet lub chcą go uzupełnić. Każdy może napisać do 100 znaków życzeń, które będą wyświetlane 8 marca w autobusach i tramwajach.
Dzień Kobiet będziemy obchodzić w najbliższy poniedziałek 8 marca. MPK czeka na życzenia do niedzieli, do godziny 12. 

"Treść życzeń nie może być dłuższa niż 100 znaków. W zgłoszeni, poza życzeniami, prosimy o podanie: adresata (imię, miejscowość - bez nazwy ulicy i nr domu) i nadawcy życzeń (imię). Kobiety będą mogły przeczytać nadesłane życzenia na ponad 400 monitorach. Życzenia będą wyświetlane przez cały dzień 8 marca" – informuje przewoźnik.

MPK zastrzega sobie prawo do redagowania treści życzeń w celu nanoszenia poprawek stylistycznych, gramatycznych i składniowych oraz usuwania z treści ogłoszenia danych osobowych wykraczających poza wskazany zakres. MPK odnówi także publikacji treści życzeń, które stanowić będą naruszenie dóbr osobistych, dobrych obyczajów oraz treści dyskryminujących, w szczególności ze względu na rasę, przekonania religijne, płeć lub narodowość.