Koncert Andrea Bocelli w Tauron Arenie przeniesiony na 2021 rok

Andrea Bocelli fot. Andrea Bocelli/Facebook

W związku z panującą obecnie sytuacją w kraju związaną z pandemią COVID-19, zmuszeni jesteśmy do przełożenia terminu koncertu Andrea Bocelli w Tauron Arena Kraków – poinformowali organizatorzy koncertu.

Wydarzenie, które miało się odbyć 21 listopada 2020r. zostaje przeniesione na 28 sierpnia 2021r.

Wszystkie zakupione dotychczas bilety wstępu zachowują swoją ważność i obowiązują w nowym terminie. – Jesteśmy przekonani, że koncert przeniesiony na sierpień 2021 roku będzie miał wyjątkowy charakter i z nawiązką zrekompensuje Państwu dłuższy czas oczekiwania – informuje Ewa Król z firmy Makro Concert.

Włoski tenor Andrea Bocelli powraca po 4 latach do stolicy Małopolski. Jego koncerty od lat cieszą się niezwykłą popularnością, a bilety zostają wyprzedane na długo przed datą wydarzenia.

W Krakowie tenor zaprezentuje swój bardzo bogaty repertuar, który zawiera najbardziej znane i najpiękniejsze perły jego całej muzycznej twórczości. Niewątpliwie będzie to wielkie wydarzenie dla miłośników operowych arii jak i ballad muzyki popularnej. Artyście na scenie towarzyszyć będzie orkiestra, chór oraz wyjątkowi goście towarzyszący. Podczas ostatnich koncertów byli to m.in.: światowej sławy dyrygent Marcello Rota, sopranistka Maria Aleida, śpiewaczka operowa Ilaria Della Bidia czy syn artysty Matteo Bocelli - który wspólnie z ojcem wydał ostatnio wzruszający singiel „Fall On Me”.

comments powered by Disqus