Krakowska policja publikuje nagrania z monitoringu. Szuka sprawcy uszkodzenia opon [VIDEO]

fot. Policja

Krakowska policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości sprawcy uszkodzenia opon w samochodach oraz zgłaszanie się świadków tego zdarzenia.

W lutym oraz marcu 2023 roku, w Krakowie na ulicy Balickiej, Świerkowej, Godlewskiego, Cisowej, Korbutowej, Gradowej, Podłącze, Rydla, Wallek-Walewskiego, Złoty Róg, Czepca, Bronowickiej oraz Cichej, nieznany sprawca przebił opony w kilkudziesięciu pojazdach.

Policjanci dysponują wizerunkiem sprawcy tego przestępstwa, zarejestrowanym przez kamery monitoringu. – Dotychczasowe czynności nie przyczyniły się jednak do ustalenia jego personaliów. Dlatego policjanci prowadzący sprawę zwracają się z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości osoby widocznej na nagraniu, które publikujemy oraz zgłaszanie się osób, które mogły być świadkami tego zdarzenia – mówią przedstawiciele krakowskiej policji.

Informacje w tej sprawie można kierować do Komisariatu Policji IV w Krakowie pod nr tel. 47-83-52-913, nr tel. 47-83-51-203 lub mailowo na adres e-mail: kp4@krakow.policja.gov.pl