Moc świątecznych atrakcji w Tauron Arenie Kraków

Zdjęcie poglądowe fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

Koncert z udziałem największych polskich gwiazd, spotkanie ze Świętym Mikołajem, Targ Świąteczny oraz muzyka na żywo z filmu „Kevin sam w domu”. W Tauron Arenie nie zabraknie wydarzeń, pozwalających poczuć magię świąt.

Koncert „Christmas Time!”

4 grudnia halę na Czyżynach wypełnią najsłynniejsze bożonarodzeniowe utwory w wykonaniu znanych i lubianych artystów. Na scenie zaprezentują się: Justyna Steczkowska, Kuba Badach, Kasia Moś, Andrzej Piaseczny i Krzysztof Cugowski. Koncert okraszony będzie brzmieniami wznieconymi przez Royal Symphony Orchestra.

Muzyczne wydarzenie, pozwalające poczuć świąteczną atmosferę, rozpocznie się o godz. 19:00. Tego dnia, w Arenie Garden, planowane jest także spotkanie ze Świętym Mikołajem.

Targ Świąteczny

Mnóstwo inspiracji prezentowych, wyjątkowy klimat i coś na ząb. W niedzielę, 11 grudnia, w Tauron Arenie Kraków odbędzie się kolejna edycja Targu Świątecznego. To dobra okazja, by skompletować podarunki dla najbliższych lub siebie samego. Podczas wydarzenia będzie można znaleźć m.in. kosmetyki, biżuterię, książki, słodkości, przetwory czy herbaty.

– Zabierzcie ze sobą sąsiadów, rodziny, przyjaciół – będzie okazja do wspólnego śledzika, szczerych życzeń, a także przede wszystkim zrobienia świątecznych zakupów oraz prezentów dla najbliższych – zapraszają organizatorzy.

Targ Świąteczny ruszy o godz. 12:00. Wstęp wolny. 11 grudnia odbędą się również States of Mind Festiwal oraz Pura Vida Festival.

Muzyka na żywo z projekcją filmu

„Home Alone in Concert” to wydarzenie, którego nie może przegapić żaden fan filmu „Kevin sam w domu”. Partyturę, skomponowaną przez słynnego kompozytora Johna Williamsa, zagra na żywo Royal Symphony Orchestra, a towarzyszyć jej będą soliści, chór i chór dziecięcy. Na jednej scenie pojawi się łącznie ponad 120 osób.

– „Home Alone” od samego momentu wydania zajmuje wyjątkowe miejsce w sercach bardzo szerokiego i zróżnicowanego kręgu widzów. Reżyser Chris Columbus wniósł wyjątkowo świeże i niewinne spojrzenie na tę zachwycającą historię, i w efekcie jego film zasłużenie zdobył swe stałe miejsce w świątecznym programie telewizyjnym – podkreśla kompozytor John Williams.

Koncert z muzyką na żywo i projekcją filmu odbędzie się 20 grudnia o godz. 19:00.

Gwiazdy na Gwiazdkę

– Tauron Arena Kraków słynie z tego, że w jej kalendarzu każdego roku zobaczyć można nazwiska największych muzycznych gwiazd i nazwy najsłynniejszych zespołów. Część z nich ogłaszana jest z dużym wyprzedzeniem, co daje wielu osobom możliwość sprezentowania najbliższym koncertu gwiazdy na Gwiazdkę – mówi Małgorzata Marcińska, prezes zarządu Areny Kraków, zachęcając do uczestnictwa w przyszłorocznych koncertach.

W Krakowie pojawią się takie gwiazdy jak Michael Bublé (10.02), Robbi Williams (12.03), Céline Dion (14.03) Peter Gabriel (18.05), Hans Zimmer (30.05), André Rieu (9.06), Zucchero (13.07), Louis Tomlinson (10.09) czy Hauser (3.11). Nie zabraknie też znanych zespołów. W Tauron Arenie zagrają: Def Leppard i Mötley Crüe (31.05), Iron Maiden (13 i 14.06) i Depeche Mode (4.08).