Na co mogą liczyć inwestorzy w Krakowie? W czwartek spotkanie z prezydentem

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

Na co mogą liczyć inwestorzy w Krakowie oraz jakie są najważniejsze kierunki rozwoju miasta – o tym podczas czwartkowej debaty ma mówić prezydent Jacek Majchrowski.

Urban Land Institute Poland zaprasza na spotkanie online z prezydentem Krakowa Jackiem Majchrowskim, które odbędzie się w ramach cyklu "W 8 pytań dookoła miast”, czyli cyklu wirtualnych spotkań z prezydentami największych polskich miast, które mają służyć przedstawieniu strategii i polityki przestrzennej oraz wizji ich rozwoju, a także umożliwieniu otwartego dialogu między włodarzami miast i przedstawicielami branży nieruchomościowej

Tematem czwartkowej rozmowy będzie min. to, na co mogą liczyć inwestorzy w Krakowie, jakie są najważniejsze kierunki rozwoju miasta, które inwestycje są dla władz priorytetowe i jakie branże są kluczowe dla przyszłości miasta. – Zapytamy również o blisko 700-hektarowy teren na południu Krakowa, który stać się ma dzielnicą wieżowców, a także postępy w planach organizacji igrzysk europejskich w 2023 roku – zaznaczają organizatorzy.

Udział w wydarzeniu on-line jest bezpłatny. Transmisja zostanie przeprowadzona w czwartek (20 stycznia 2022), w godz. 9:30-10:30 [LINK DO RELACJI]

Partnerami cyklu są Greenberg Traurig, Mercer, ABSL, Globalworth, Skanska, Colliers, Cushman & Wakefield, DWF, Dentons, Echo Investment, Hines, MDDP, Vastint I 7R.

Patronem medialnym wydarzenia jest portal LoveKraków.pl

 

comments powered by Disqus