Największy targ roślin doniczkowych zawita do Krakowa

fot. Maria Kantor/LoveKraków.pl

Przed nami jesienna odsłona Festiwalu Roślin. Już w najbliższy weekend, 14 i 15 października, hala Cracovii wypełni się różnymi rodzajami roślin doniczkowych. Wstęp wolny.

Festiwal Roślin to największy targ roślin doniczkowych w Polsce, na którym można znaleźć wiele nowych gatunków, a także okazy kolekcjonerskie w przystępnych cenach. Tegoroczna, jesienna odsłona wydarzenia odbędzie się w hali Cracovii przy al. Focha 40.

– Poprzedni sezon, to przede wszystkim rekordowo bogaty asortyment, a w szczególności bardzo dużo nowych gatunków i okazyjnie tanie rośliny kolekcjonerskie. Dlatego... nie spoczęliśmy na laurach i zarezerwowaliśmy u ogrodników znów sporo pięknych nowości. Zarówno tych popularnych, przystępnych dla każdego, jak również kolekcjonerskich, w cenach niższych niż te, które znajdziecie w sklepach internetowych – podkreślają organizatorzy Festiwalu Roślin.

Oprócz kwiatów będzie można znaleźć m.in. nawozy, podłoża, literaturę, akcesoria dla pasjonatów i nowe wzory doniczek. Ceny już od 5 zł.

Festiwal Roślin potrwa przez cały weekend. W sobotę organizatorzy zapraszają w godz. 8:00–20:00, a w niedzielę w godz. 10:00–18:00. Wstęp wolny.

News will be here