Orlen i Lotos ruszyły z wakacyjną promocją na paliwo [LISTA STACJI]

fot. Agata Wnuk/LoveKraków.pl

Od piątku 1 lipca z promocyjnej akcji, dzięki której można zaoszczędzić 30 groszy na litrze, mogą skorzystać również osoby nieposiadające aplikacji Vitay. Lotos uruchomił obniżkę cen w identycznej wysokości.

Od kilku dni uczestnicy programu lojalnościowego i posiadacze aplikacji mobilnej Vitay mogą już korzystać z promocji Orlenu na paliwo. Od piątku, 1 lipca, tańsze paliwo będzie dostępne również dla tych, którzy mają wyłącznie plastikową kartę Vitay, bez aplikacji.

Promocja potrwa do końca sierpnia i obejmuje obniżkę cen benzyny oraz oleju napędowego. Za okazaniem karty Vitay możemy zaoszczędzić 30 gr na litrze lub 40 gr w przypadku posiadania karty Dużej Rodziny. W ramach promocji możemy zatankować 3 razy w ciągu miesiąca, za każdym razem maksymalnie 50 litrów, co daje 150 litrów w miesiącu po obniżonej cenie.

Lotos uruchomił identyczną obniżkę na paliwa dla uczestników programu lojalnościowego Navigator. Tak jak w przypadku Orlenu, promocja dotyczy paliw standardowych i premium z wyłączeniem LPG.

Lista stacji Orlen objętych promocją w Krakowie

Lista stacji Lotos objętych promocją w Krakowie
comments powered by Disqus