Porozmawiajmy o Krowodrzy. Tym razem na temat planowania przestrzennego

Krowodrza fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

Przed nami kolejna odsłona cyklu Porozmawiajmy o Krowodrzy. W najbliższy czwartek, 14 grudnia, tematem dyskusji będzie planowanie przestrzenne w Dzielnicy V. W spotkaniu udział weźmie Elżbieta Koterba, zastępca prezydenta Krakowa ds. rozwoju miasta.

Na pewno każdy ma własną opinię na temat tego, co można byłoby jeszcze polepszyć w naszej Dzielnicy. Poza licznymi remontami nakładkowymi jezdni oraz chodników, których rekordowe natężenie przypada na naszą właśnie kończącą się kadencję, potrzebne jest dalsze organizowanie przestrzeni i dyskusja na ten temat – mówi Łukasz Mańczyk, radny Dzielnicy V, pomysłodawca spotkań.

Oprócz Elżbiety Koterby, w panelu udział wezmą prof. Anna Kantarek, autorka koncepcji Rynku Krowoderskiego rozwijanej we współpracy z Dz. V oraz dr Wojciech Korbel z Politechniki Krakowskiej, ekspert ds. historii planowania przestrzennego.

Spotkanie 14 grudnia odbędzie się w pobliżu kultowego „Biprostalu”, w budynku przy ul. Królewskiej 59. Początek o godzinie 17.30. Wstęp wolny.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/2033505313535359/


Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Krowodrza