Ralph Kaminski, Łąki Łan i Sorry Boys - trwa Lato na Fortach!

Najbliższy tydzień przyniesie trzy kolejne koncerty letniego festiwalu w klubie Forty Kleparz.

W czwartek szczęśliwcy z biletami (koncert jest całkowicie wyprzedany) usłyszą na żywo „Kosmiczne Energie”, „Wszystkiego najlepszego” oraz „Autobusy” - single z ostatniej płyty Ralpha Kaminskiego. Wydana w zeszłym roku „Młodość” spotkała się z bardzo pozytywnym przyjęciem zarówno fanów, jak i krytyków muzycznych.

Piątek to impreza na całego z zespołem Łąki Łan - jedną z najlepszych grup koncertowych w kraju. Trwająca obecnie trasa promuje piąty album w dorobku grupy - „RAUT”. Jak mówią sami muzycy: „Uzbrojeni w otwarte serca, przepastne instrumentarium, humor, tupet i poczucie dystansu podążamy swoją niezbadaną ścieżką. Mamy nadzieję, że ta płyta Was zaskoczy, rozbawi, da do myślenia i nie pozostawi obojętnymi”.

W niedzielę spotkamy się z Belą Komoszyńską i grupą Sorry Boys - jednym z najciekawszych zespołów alternatywnego popu. Ich najnowszy album “Miłość” to pierwszy w pełni polskojęzyczny i najbardziej piosenkowy album Sorry Boys. Pochodzą z niego takie utwory jak “Absolutnie, absolutnie”, “Jesteś pragnieniem” czy “Warszawa czeka”.

Bilety na koncerty można kupić online na https://www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/lato-na-fortach/

 

comments powered by Disqus