Software house z własnym resto-barem. Zorganizuj event w Techies Space!

Codete to najprawdopodobniej jedyna firma IT w Polsce z własnym resto-barem – Techies. W otwartym przez firmę lokalu odbywają się cyklicznie meetupy – każdy może zorganizować tutaj swoje wydarzenie, poznać ludzi z branży i spędzić czas w niezwykłej przestrzeni inspirowanej rewolucją technologiczną.

W biurowcu, przy Placu Bohaterów Getta, mieści się biuro Codete – działającej od 12 lat na rynku polskim firmy technologicznej. Na parterze budynku znajduje się resto-bar Techies, gdzie można zarówno pysznie zjeść, ale także wypić dobre napoje, w tym kraftowe piwa.

W Techies można przede wszystkim poznać niezwykle ciekawych ludzi. To tutaj budowane są relacje między pracownikami. Do lokalu docierają też inni entuzjaści mile spędzonego czasu, zarówno ci z branży IT, jak i zupełnie spoza niej, bo Techies na co dzień tętni życiem od rana do wieczora i działa jako przestrzeń otwarta dla wszystkich.

– Techies podbija serca coraz większej ilości osób. Stworzyliśmy miejsce, które jest odpowiedzią na potrzeby naszych pracowników, ale także całej społeczności IT. To miejsce, gdzie ludzie chcą przychodzić i uczyć się od siebie nawzajem w swobodnej atmosferze, przy dobrym jedzeniu i w przyjemnym, nietuzinkowym wnętrzu – opisuje Artur Olechowski, Dyrektor Zarządzający, współzałożyciel Codete i pomysłodawca Techies. Wnętrze lokalu jest efektownie stylizowane w klimacie wczesnych lat 80-tych i 90-tych, czyli czasu rozwoju “boomerskich” technologii użytku codziennego. Retro-wystrój uzupełniają płytki układu scalonego, dawne konsole, telewizory, radia i zabawki. Krótko mówiąc, raj dla geeków – dodaje.

Od niedawna, w przestrzeni resto-baru, funkcjonuje nowa inicjatywa, czyli Techies Space, w ramach której regularnie organizowane są meetupy IT, a także spotkania popularnonaukowe. Oczywiście otwarte dla wszystkich – nie tylko dla pracowników Codete.

– Mamy za sobą już trzy wydarzenia Techies Space, które łącznie zgromadziły ponad sto osób! Właśnie przygotowujemy się do kolejnego, na którym będziemy rozmawiać o sztucznej inteligencji w życiu i sztuce. Ogromnie nas cieszy powrót do stacjonarnych eventów. Widzimy, jak wszyscy się za tym stęsknili i chętnie przychodzą na nasze spotkania – opowiada Justyna Adach, Communication & Event Manager w Codete.

W Techies każdy może zorganizować swój event – wspólnie z Codete lub samodzielnie. Firma udostępnia powierzchnię (80 m2 lub 40 m2), a także niezbędne wyposażenie (rzutnik, flipcharty). Wspiera też takie inicjatywy w zakresie promocji.

– W dobie konkurujących ze sobą w różnych firmach benefitów materialnych, w szczególności w branży IT, zależało nam na stworzeniu takiego elementu kultury organizacji i czynnika motywacji do rozwoju, który będzie integrować nie tylko naszych pracowników, ale całą branżę tech. Po sukcesie Techies Space w Krakowie planujemy dalszy rozwój i organizację meetupów – również w naszych innych biurach i przestrzeniach coworkingowych w Polsce – mówi Magdalena Zakrzewska, Employer Branding Manager w Codete.

Bądź na bieżąco z wydarzeniami Techies Space [kliknij]

W sprawie organizacji meetupu zapraszamy do kontaktu: Justyna Adach, justyna.adach@codete.com

comments powered by Disqus