Tajemniczy projekt Netflixa w Krakowie. „Potrzebna ogromna liczba statystów”

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

Początkiem czerwca w Krakowie rozpoczynają się zdjęcia do produkcji Netflixa. Ruszył casting - poszukiwane są osoby chętne do współpracy przy zagadkowym projekcie.

–  Przez 2 miesiące zdjęć będziemy potrzebowali ogromnej liczby statystów, epizodystów, jak i aktorów zawodowych, więc jeśli jesteście pasjonatami branży, chcecie przeżyć pierwszą przygodę na planie filmowym, albo po prostu potraktować to jako pracę dorywczą. Zapraszamy do zgłaszania się – informuje Studio ABM.

Dwa miesiące zdjęć

Początkiem czerwca 2021 roku w naszym mieście ruszą zdjęcia, które potrwają przez dwa miesiące.

W międzynarodowej produkcji wezmą udział nie tylko zawodowi aktorzy, ale epizodyści i statyści. Szukane są osoby w dowolnym wieku, ale z naciskiem na te powyżej 50 lat. To właśnie te osoby będą stanowić największą grupę statystów, epizodystów i pierwszoplanowych ról. Kolejną liczna grupą mają być obcokrajowcy, którzy mają więcej niż 20 lat.

Osoby zainteresowane mogą zgłosić się poprzez formularz dostępny na stronie Studio ABM.

Jak zaznacza Studio ABM, osoby przeprowadzające casting odezwą się tylko do wybranych osób. Chętni będą mogli na planie spędzić jeden dzień lub kontynuować filmową przygodę w dalszej części zdjęć – już nad polskim morzem.