Traficar zamiast auta zastępczego

Dzięki współpracy Traficara i TUiR Warta klienci firmy ubezpieczeniowej  zamiast auta zastępczego mogą skorzystać ze współdzielonych samochodów. Nie muszą płacić za benzynę, ani za miejskie parkingi, a każda podróż Traficarem jest objęta kompleksowym ubezpieczeniem bez udziału własnego w szkodzie. Podpisana pomiędzy obydwoma firmami umowa obowiązuje we wszystkich siedmiu miastach, gdzie działa Traficar, jest zatem dostępna również dla mieszkańców Krakowa.

Jak to działa?

Usługa carsharingowa to dla Klientów Warty alternatywa wobec klasycznego auta zastępczego. Jeśli Klient zdecyduje się na tę opcję rozliczenia z firmą ubezpieczeniową otrzyma na skrzynkę mailową instrukcję i voucher kwotowy na darmowe przejazdy Traficarem. Jeśli jest on już użytkownikiem Traficara wystarczy wprowadzenie kodu. W przeciwnym razie należy zacząć od rejestracji w systemie. Informacje na temat działania usługi i rejestracji w systemie można znaleźć na stronie www.traficar.pl w zakładce „Jak to działa?”

Co zyskują Klienci?

Umowa między firmą Traficar a TUiR Warta zakłada szereg korzyści dla Klientów. Otrzymują kod na przejazdy Traficarem w formule bezterminowej i bez dziennych limitów kwotowych. Oznacza to, że każdego dnia mogą wykorzystać dowolną ilość środków z dostępnej puli. Ponadto środki nie tracą ważności i w sytuacji, gdy nie zostaną wykorzystane w terminie np. naprawy własnego samochodu można je wykorzystać  na dowolne przejazdy Traficarem w przyszłości. Dzięki obecności marki w siedmiu miastach Polski niewykorzystane środki mogą przydać się np. weekendowego lub wakacyjnego wyjazdu.

Bez opłat za parkowanie i tankowanie

Carsharing to idealne rozwiązanie dla firm ubezpieczeniowych i ich Klientów. Poza korzyściami wynikającymi z zapisów umowy między Traficarem i Wartą warto pamiętać, że użytkownicy Traficara  nie ponoszą m.in. opłat związanych z parkowaniem w miejskiej strefie płatnego parkowania czy tankowaniem pojazdu.

Współpraca z Wartą to pierwsza aktywność Traficara w branży ubezpieczeń. Marka widzi duży potencjał rozwoju usługi w tym obszarze, dlatego prowadzi rozmowy z kolejnymi firmami ubezpieczeniowymi.

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Krowodrza