Dwa w jednym. To pierwszy taki magazyn logistyczny w Małopolsce

fot. mat.prasowe

Na terenie 7R Park Kraków - w obrębie Wielickiej Strefy Aktywności Gospodarczej - powstał pierwszy w Małopolsce magazyn logistyczny, który łączy funkcję magazynu logistycznego oraz nowoczesnego terminala przeładunkowego typu cross-dock. Posłuży operacjom logistyki kontraktowej pod jednym dachem.

Nowy obiekt zajmuje 15 tys. m kw. i jest pierwszym obiektem ROHLIG SUUS Logistics o wysokości 11,5 m. Nowoczesne rozwiązania architektoniczne czy zastosowanie wózków systemowych VNA, dedykowanych do magazynów wysokiego składowania, pozwoliły optymalnie zagospodarować powierzchnię.

Integracja funkcji terminala przeładunkowego oraz magazynu logistycznego umożliwia zmniejszenie liczby operacji handlingowych, co przekłada się na bezpieczeństwo przesyłek
i skraca czas realizacji zleceń – mówi Artur Malarski, Dyrektor Produktu Logistyki Kontraktowej ROHLIG SUUS Logistics.

W 48 godzin

W nowym magazynie zatrudniono ponad sto osób. Podobnie jak pozostałe oddziały firmy w całej Polsce, również Oddział w Wielickiej Strefie Aktywności Gospodarczej objęty jest programem „Zatrudnienie w 48 godzin”.

Program uruchomiony przez ROHLIG SUUS Logistics, daje kandydatom gwarancję otrzymania informacji zwrotnej w przeciągu maksymalnie 48 godzin od zgłoszenia nadesłanego na ogłoszenie o pracę. Wybrani kandydaci otrzymują ofertę pracy w ciągu 48 godzin od spotkania rekrutacyjnego.

comments powered by Disqus