Festiwal Muzyki Filmowej. Nowe daty koncertów i dodatkowe bilety

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

Pogoda pokrzyżowała plany organizatorów Festiwalu Muzyki Filmowej. Dwa zaplanowane na ostatnią niedzielę sierpnia koncerty nie odbyły się, a KBF poinformował o ich nowym terminie.

Chodzi o dwa wydarzenia - FMF4Kids: Agi Bagi i „The best of John Barry”.

„Jednoznacznie wysokie prawdopodobieństwo wystąpienia intensywnych opadów deszczu oraz silnego wiatru zmusiło nas do odwołania wydarzeń odbywających się w ramach finału Kraków Culture Summer w dniu 29 sierpnia 2021 roku, czyli dwóch koncertów FMF oraz towarzyszącej im Strefy Gastro Pikniku Krakowskiego” – poinformował KBF w komunikacie.

Dodatkowa pula biletów

Teraz widzowie mogą zobaczyć koncerty jesienią - 21 i 22 października. Wydarzenia odbędą się w Centrum Kongresowym Ice Kraków. Ze względu na zmianę lokalizacji, zostanie uruchomiona sprzedaż dodatkowej puli biletów.

– W czwartek 21 października zapraszamy młodszych melomanów, a w piątek 22 października spotkamy się z fanami muzyki do m.in. filmów „Pożegnanie z Afryką” czy serii z Jamesem Bondem w roli głównej. Bilety zachowują swoją ważność – wyjaśnia Łukasz Lembas z KBF.

Jak informuje KBF, sprzedaż biletów na koncert „The best of John Barry” nie jest prowadzona ze względu na ograniczenia wynikające z obowiązujących reżimów sanitarnych.

–  Osoby, którym nowy termin koliduje z dotychczasowymi planami i zechcą zwrócić wejściówki, prosimy o wiadomość na adres mailowy kontakt@kbfbilety.krakow.pl. W przypadku uwolnienia do sprzedaży dodatkowej puli biletów, wszystkie informacje będziemy zamieszczać na FMF.FM oraz kbfbilety.krakow.pl – informuje Lembas.

Gala FMF w parku Jordana

Według pierwszych planów, tegoroczny Festiwal Muzyki Filmowej w parku Jordana miał potrwać dwa dni. Udało się zrealizować „Galę FMF w trzech sezonach”, podczas której zabrzmiała muzyka m.in. z „Watahy”, „Wiedźmina” czy „Króla”.

– Festiwal Muzyki Filmowej to globalne wydarzenie łączące kompozytorów, centra muzyki, akademie filmowe i inne festiwale. Na program składają się światowe premiery przygotowane przez solistów, aranżerów i kompozytorów. To taka kreatywna odpowiedź na czas pandemii – tak zapowiadał festiwal Robert Piaskowski, dyrektor artystyczny FMF.

comments powered by Disqus