KLM zwiększa liczbę kursów z Polski. Tygodniowo 26 lotów z Krakowa do Amsterdamu

Częściej polecimy do Amsterdamu z Krakowa fot. Linia KLM

Królewskie Holenderskie Linie Lotnicze KLM zapowiedziały 3 sierpnia, że w sezonie jesienno-zimowym 2023/24 zwiększą częstotliwość lotów z Polski. Częściej polecimy z Krakowa do Amsterdamu.

Linia KLM zaoferuje więcej połączeń ze wszystkich pięciu miast, w których jest obecna w Polsce. W najbliższym sezonie jesienno-zimowym oferta linii z Polski do Amsterdamu wzrośnie o 50 procent i wyniesie 102 rejsy tygodniowo.

– Cieszymy się, że prognozowany popyt na loty z Polski w nadchodzącym sezonie jesienno-zimowym wygląda bardzo optymistycznie. Dlatego też zdecydowaliśmy się zwiększyć częstotliwość połączeń i tym samym zaoferować naszym klientom większą pulę miejsc na lotach do Amsterdamu. Warszawa, Kraków i Wrocław zyskają średnio po jednym, a Gdańsk nawet dwa loty dziennie więcej, zaś liczba rejsów z Poznania wzrośnie z 5 do 6 tygodniowo. Planujemy też bardzo korzystną zmianę w rozkładzie połączeń KLM z/do Wrocławia – powiedział Frantisek Siling, Dyrektor Generalny Sprzedaży Air France i KLM w Polsce.

Całkowita liczba lotów KLM z Polski wyniesie 102 połączenia tygodniowo, co oznacza 50 procentowy wzrost oferty. W rozkładzie znalazło się 26 lotów tygodniowo z/do Krakowa oraz 6 rejsów tygodniowo z/do Poznania.