Kolejka do punktu sprzedaży biletów. MPK apeluje o zakup w automatach lub przez internet

MPK fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

– Dzisiaj ponad 50% stojących w kolejce do PSB przy ul.Podwale przyszło po bilet, który mogliby kupić np. w jednym z ponad 160 automatów KKM. W związku z ciągle obserwowaną wysoką liczbą zakażeń koronawirusem apelujemy o rezygnację z zakupu biletu w PSB – pisze w komunikacie MPK.

MPK informuje, że pozostawiło otwarty jeden Punkt Sprzedaży Biletów przy ul. Podwale 3/5 wyłącznie z myślą o osobach, których sprawy nie mogą zostać zrealizowane przez internet - dotyczy to m.in. osób wnioskujących o wydanie lub przedłużenie uprawnień Karty Krakowskiej z tytułu płacenia podatków w Krakowie oraz osób kupujących bilety specjalne (np. osoby bezrobotne).

–  W związku z ciągle obserwowaną bardzo wysoką liczbą zarażeń SARS-CoV-2 apelujemy, aby pozostałe osoby zrezygnowały z wizyty w PSB przy ul. Podwale 3/5. Dzisiaj, 12 kwietnia ponad 50 proc. osób stojących w kolejce do Punktu Sprzedaży Biletów przy ul. Podwale 3/5 przyszło tam, aby nabyć bilet, który mogliby łatwo i bez kolejki kupić np. w jednym z ponad 160 automatów KKM – poinformowało MPK.