Krystian Ochman zaśpiewa dla krakowskiej publiczności. Koncert już w lipcu

fot. Materiały prasowe

Finalista Eurowizji 2022 oraz zwycięzca 11. edycji The Voice of Poland pojawi się w Krakowie już 9 lipca. Podczas koncertu artysta zaprezentuje swoje największe przeboje, takie jak „River”, „Światłocienie” czy „Prometeusz”.

Każdy koncert Krystiana Ochmana to przejmujące widowisko, pełne wokalnego kunsztu i energii. W sobotę, 9 lipca, artysta wystąpi w Centrum Kongresowym ICE Kraków w ramach trasy koncertowej OCHMAN EXCLUSIVE. Kolejnym i zarazem ostatnim przystankiem będzie Zabrze.

Muzyczne objawienie

Krystian Ochman jest wnukiem słynnego polskiego tenora Wiesława Ochmana. Zasłynął, dzięki udziałowi w telewizyjnym show, które zwyciężył. W 2021 roku nagrał debiutancki album pt. „OCHMAN” i został okrzyknięty objawieniem muzycznym roku. Jego pierwszy autorski singiel „Światłocienie” osiągnął status złotej płyty.

Krystian Ochman zdobył również główną nagrodę w konkursie Premier 58. KFPP w Opolu z utworem „Prometeusz”. Co więcej, jako jeden z dwóch polskich artystów wziął udział w międzynarodowej akcji The Circle Sessions, gdzie zaprezentował dwa utwory: „Lights In The Dark” i „Ten sam ja”.

Podczas koncertu w Krakowie artysta zaśpiewa swoje największe przeboje. Nie zabraknie też muzycznych i wizualnych niespodzianek. Na scenie towarzyszyć mu będzie zespół znanych i cenionych instrumentalistów. Bilety dostępne na platformach eBilet, Biletyna oraz Bilet Serwis.

comments powered by Disqus