Kto wybuduje pawilon dla kotów?

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl
Zarząd Inwestycji Miejskich w Krakowie szuka firmy, która wykona nowy pawilon dla kotów w schronisku dla bezdomnych zwierząt przy ul. Rybnej.
Zarząd Inwestycji Miejskich w Krakowie szuka firmy, która wykona nowy pawilon dla kotów.
Budowa nowego pawilonu dla kotów to kolejny etap modernizacji schroniska dla bezdomnych zwierząt. W zeszłym roku zakończyła się realizacja nowego budynku dla psów. Przy okazji wyremontowano parking dojazd oraz wykonano system retencji wód opadowych - poinformował magistrat.

Budynek „A” – pawilon dla kotów na powstać w oparciu o wydane w 2017 roku pozwolenie na budowę i projekt budowlany autorstwa pracowni BP Projekt Kazimierz Butelski

Zadaniem zwycięzcy przetargu będzie opracowanie projektu wykonawczego, rozbiórka istniejącej infrastruktury i wreszcie budowa nowego pawilonu dla kotów wraz z przebudową i budową instalacji wewnętrznych i zewnętrznych.

Nowy pawilon będzie budynkiem parterowym, niepodpiwniczonym. Zostanie połączony z istniejącymi obiektami za pomocą dwóch ciągów komunikacyjnych. Po wybudowaniu sektor dla kotów będzie miał ok. 700 m kw. powierzchni.

Termin składania ofert w przetargu ogłoszonym przez ZIM mija 17 lipca. Zwycięzca będzie miał 20 miesięcy od daty zawarcia umowy na realizację zadania.
comments powered by Disqus