Nietypowy petent na komisariacie. Sam się pochwalił marihuaną

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

Policjanci z podgórskiego komisariatu sami przyznają, że choć różne rzeczy już widzieli, tę wizytę zapamiętają na długo.

W niedzielny poranek na komisariat przy Zamoyskiego przyszedł 24-letni mężczyzna. Od początku zachowywał się nerwowo, co wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy. Dodatkowo, przez cały czas palił papierosa.

Kiedy dyżurny zwrócił mu uwagę, oświadczył, że nie pali papierosa, ale marihuanę. A na pytanie, czy posiada przy sobie narkotyki, przyznał, że tak i wyciągnął z kieszeni niewielką ilość marihuany zawiniętą w papier. Następnie sam przekazał swoje zawiniątko policjantom.

To jeszcze nie koniec. 24-latek oświadczył, że posiada większe ilości marihuany w mieszkaniu w Podgórzu. Mało tego, pochwalił się mundurowym, że konopie indyjskie…sam wyhodował. Kiedy policjanci pojechali z mężczyzną pod wskazany przez niego adres, przyniósł im plastikowe pudełko zawierające zasuszone ziele konopi indyjskich. Badanie potwierdziło, że w pudełku znajdowało się ponad 2 gramy marihuany.

Za swoją prawdomówność przyjdzie mu jednak słono zapłacić. Choć sam przyznał się do swoich narkotykowych „zasobów”, odpowie za ich posiadanie, za co grozi mu do trzech lat więzienia.

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Podgórze
comments powered by Disqus