Piechotą do lata. Wianki w parku Jordana

Koncert w parku Jordana fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

Beata i Bajm, duet Karaś/Rogucki, Smolik i Kev Fox to artyści, którzy wystąpią podczas sierpniowej odsłony Wianków.


Święto Muzyki i Debiuty – to dwa muzyczne wydarzenia w ramach sierpniowej odsłony Wianków. Koncerty odbędą się w parku Jordana w ramach cyklu Kraków Culture Summer 13 i 27 sierpnia.

Debiuty

Podczas „Debiutów” dla krakowian zagrają taneczni the Afronauts,  nieprzewidywalni Atlantyda La5er i alternatywno-popowe Rycerzyki.

Zwieńczeniem wydarzenia będzie „wiankowa klasyka”, czyli Unsound Silent Disco przygotowane przez festiwal Unsound. W jego trakcie zagrają najważniejsze osoby lokalnej sceny klubowej. W parku Jordana zagrają Olivia, Charlie, Daniel Drumz i Semprey.

Wielki finał

Ostatni piątek sierpnia upłynie pod znakiem wielkiego finału Wianków. Podczas Święta Muzyki wystąpią uczestnicy międzynarodowego konkursu HEMI Music Award, w którym zakwalifikowali się do finałowej dziewiątki Izzy and the Black Trees. Na plenerowej scenie wystąpi również zespół Bokka. W parku Jordana zabrzmią również największe przeboje Beaty Kozidrak i zespołu Bajm. To jednak nie koniec muzycznych niespodzianek.

– Duet Karaś/ Rogucki oraz Smolik // Kev Fox to artyści, którzy zagrają w ostatni weekend sierpnia. Tym samym artyści uzupełniają program Wianków i dołączają do wcześniej ogłoszonych artystów, takich jak Beata i Bajm, Bokka czy Izzy and the Black Trees – informuje Łukasz Lembas z KBF.

Tegorocznej edycji Wianków towarzyszyć będą również panele, w których udział wezmą polscy i zagraniczni specjaliści z branży muzycznej. Spotkania będzie można zobaczyć na platformie Play Kraków.

Ważne informacje

Koncerty Wianków w ramach Kraków Culture Summer są darmowe, ale warunkiem uczestnictwa w koncertach będzie pobranie bezpłatnej wejściówki z puli, która trafi do dystrybucji przed wydarzeniem. Wejściówki będą udostępnione na www.kbfbilety.krakow.pl oraz www.krakowculturesummer.pl.

Wydarzenia w ramach Kraków Culture Summer będą się odbywać w obecności limitowanej liczby widzów, zgodnie z reżimem sanitarnym i wszystkimi wytycznymi dotyczącymi organizacji imprez podczas epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce.

Program Wianków

Wianki: Debiuty (13 sierpnia)

17:00: Atlantyda La5er x ZUZA BAUM

18:15 Rycerzyki

19:30 The Afronauts

21:00 Unsound Silent Disco

 

Wianki: Święto Muzyki (27 sierpnia)

17:00 Izzy and the Black Trees

17:45 SMOLIK // KEV FOX

18:35 BOKKA

19:45 KARAŚ/ROGUCKI

21:00 Beata i Bajm

Szczegółowe informacje o programie dostępne na stronie http://wianki.krakow.pl/program/.

comments powered by Disqus