Psi Patrol powraca do Polski z nową produkcją. W Krakowie pokaz za rok

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl
Psi Patrol Live „Wielka piracka przygoda” zawita jesienią 2024 roku do pięciu polskich miast, aby porwać do wspólnej zabawy całe rodziny. W Krakowie produkcję będzie można zobaczyć w TAURON Arenie w dniach 22-24.11.2024.

Alter Art Show, Paramount Global i VStar Entertainment Group z radością prezentują Psi Patrol® Live! „Wielka piracka przygoda” – pełną akcji i muzyki produkcję opartą na słynnym animowanym serialu dla dzieci Psi Patrol, produkowanym przez Spin Master Entertainment i emitowanym na Nickelodeon. Widzowie zobaczą Rydera i jego pieski wyruszających w piracką przygodę w poszukiwaniu ukrytego skarbu. Po wielkim sukcesie przedstawienia Psi Patrol Live! „Wielki wyścig”, który w 2022 roku zgromadziło niemal 100 000 widzów w największych polskich miastach, nadszedł czas na zupełnie nowe show!

– Jesteśmy niezwykle podekscytowani, że możemy zaprezentować Psi Patrol Live! ‘Wielką piracką przygodę’ publiczności w Polsce – powiedziała Rachel Karpf, wiceprezeska w Paramount. – Mamy nadzieję, że ta wyjątkowa muzyczna produkcja, pełna śpiewu i tańca u boku uwielbianych na całym świecie bohaterów, pozostawi po sobie niesamowite wspomnienia wśród dzieci i rodzin – dodała.

Autorzy produkcji zachęcają: Dołącz do Rydera i jego zespołu podczas pirackiej przygody w poszukiwaniu ukrytego skarbu. Nie przegap tej PSIastycznej okazji, aby zobaczyć ulubione pieski w unikalnym przedstawieniu w języku polskim. Bilety na przedstawienia trafią do sprzedaży 24 listopada za pośrednictwem strony: alterartshow.pl.