Słynna herbaciarnia musi zmienić adres

fot. Facebook

– Przeprowadzamy się. Lokal przy ul. Józefa 25 został sprzedany, a ponieważ nowy właściciel ma własne plany na działalność, to zostaliśmy zobowiązani przenieść się do nowej lokalizacji w ciągu kilku miesięcy – poinformowała w mediach społecznościowych właścicielka herbaciarni „Czajownia”.

Wspomina, że herbaciarnia na krakowskim Kazimierzu istniała od początku, równo 16 lat, a zarówno ona jak i ekipa zdążyła się przyzwyczaić do kamienicy, jak do własnego domu.

– Wierzymy jednak, że przede wszystkim tworzą ją ludzie, wspólne wartości i oczywiście miłość do herbaty, którą przekazujemy sobie nawzajem, a wyjątkowy klimat wnętrza, relacji i rodzinnej atmosfery będzie dało się odtworzyć również w nowej lokalizacji – podkreśla.

– Szukamy nowego domu. Jesteśmy rzetelnym i terminowym płatnikiem. Myślimy o Kazimierzu, ale również o Podgórzu lub pozostałych okolicach Starego Miasta – mówi. – Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, żeby ta wspaniała herbaciarnia pozostała na mapie Krakowa, chociaż wizja remontu, przeprowadzki i nowego rozdziału wydaje się i dla nas nie lada wyzwaniem – twierdzi właścicielka.

Dodaje, że ma czas do lutego na przenosiny.

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Stare Miasto