Świąteczny Kiermash. Prezenty czekają w muzeum

Świąteczny Kiermash już w ten weekend. fot. mat.prasowe Kiermashu

Czas na świąteczną odsłonę Kiermasu. W najbliższy weekend prezenty znajdziecie w dużej hali Muzeum Inżynierii Miejskiej.

Będzie świątecznie, nowocześnie i modowo. W najbliższy weekend (18 – 19 grudnia) Kiermash zawita do Muzeum Inżynierii Miejskiej.

Wydarzenie gości w Muzeum Inżynierii Miejskiej od kilku edycji, ale tym odbędzie się w  oddanej świeżo po remoncie dużej hali, która dzięki dekoracjom oraz choinkom stanie się świąteczną przestrzenią targową. Kiermash będzie pierwszą imprezą w tym miejscu.

Kiermash to targi niezależnej mody i designu, na których pojawią się niszowe polskie marki oferujące nie tylko ubrania, gadżety, akcesoria czy kosmetyki, ale i moc pomysłów na świąteczne prezenty. Od choinkowych ozdób, przez zimowe smakołyki, aż po biżuterię i tradycyjne skarpety.

Co jeszcze będzie czekać na Kiermashu? Płaszcze i kolorowe kurtki, ciepłe czapki, szaliki i rękawiczki, ręcznie wytwarzana biżuteria, design i naturalne kosmetyki.

Podczas wydarzenia będzie można wstąpić do strefy Art&Food Bazar i spróbować kulinarnych specjałów od lokalnych dostawców, specjalnie wyselekcjonowanych na tę okazję.

- Znajdziecie tam także idealnie rozgrzewające prezenty dla najbliższych: aromatyczne kawy i herbaty, a także dodające nieco słodyczy miody oraz syropy. Wszystko świeże i znakomitej jakości – zapowiadają organizatorzy.

Najmłodsi znajdą coś dla siebie w specjalnie dla nich przygotowanej strefie przez Karków ŁAŁ. Piękne ubranka, zabawki, wyposażenie pokoików i prezenty.

Podczas Kiermashu, jak co roku pojawi się stoisko ze świątecznymi choinkami z podkrakowskiej hodowli.

- Będziecie mieli okazję zakupić zarówno drzewka cięte jak i te w donicach. Wnętrza Waszych domów i mieszkań z pewnością będą wypełnione nie tylko urokiem pięknych, świeżych drzewek, ale także ich zapachem. Po wydarzeniu wszystkie choinki z dekoracji dostaną drugie życie dzięki ZZM – informują organizatorzy Kiermashu.

W hali MiM powstanie też  przestrzeń dobroczynności, a w jej obrębie swoje stoiska będą miały ŻyWa Pracownia, OtwarteKlatki i KTOZ.

Dodatkowe informacje

Kiermash // świąteczne prezenty w Muzeum

+ Kraków Łał  + Art & Food Bazar

18, 19 grudnia 2021

sobota i niedziela

w godz. 11:00 – 19:00

Muzeum Inżynierii Miejskiej - Duża Hala

ul. Wawrzyńca 11, Kraków

WSTĘP WOLNY

LoveKraków.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

comments powered by Disqus