Ten remont dotknie kierowców jadących A4

fot. GDDKiA

Za 1,2 mln złotych ma zostać wykonany remont dwóch wiaduktów nad drogą gminą w miejscowości Węgrzce Wielkie. Kierowcy autostradą A4 w kierunku Rzeszowa do połowy sierpnia muszą uzbroić się w cierpliwość.

Wykonawca ma przeprowadzić remont nawierzchni jezdni i chodników, a także izolacji przeciwwodnej. Wyremontowane będą także balustrady, ekrany akustycznych, ekrany przeciwporażeniowe i odwodnienie pomostów.

W związku z remontem Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad musiała wprowadzić zmiany w organizacji ruchu na odcinku A4. Od poniedziałku do 14 czerwca zamknięte zostały lewe pasy ruchu na obu jezdniach autostrady w miejscowości Węgrzce Wielkie. Obowiązuje tam również ograniczenie do 80 km/h.

Wraz z końcem jednych utrudnień, pojawią się nowe. Od 14 czerwca do 9 lipca zamknięta zostanie lewa jezdnia autostrady A4 w kierunku Krakowa, a ruch pojazdów będzie odbywał się prawą jezdnią w kierunku Rzeszowa (w układzie pasów ruchu – dwa w kierunku Rzeszowa oraz jeden w kierunku Krakowa).

O kolejnych zmianach w organizacji ruchu będziemy informować na bieżąco. Prace przy wiaduktach zakończą się w połowie sierpnia.

comments powered by Disqus