W poniedziałek Dzień Otwarty Uniwersytetu Rolniczego. Tym razem tylko w sieci

Budynek Uniwersytetu Rolniczego fot. Krzysztof Kalinowski

W poniedziałek (22 marca) w godzinach od 10 do 19:30 odbędzie się Wirtualny Dzień Otwarty Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie.

Jak mówi Izabella Majewska, rzeczniczka prasowa UR, podczas wydarzenia, zaprezentowane zostaną wybrane jednostki uczelni, laboratoria, stacje doświadczalne, zaplecze sportowe, a także bogata oferta edukacyjna.

– Odbędą się wirtualne prezentacje i wykłady popularnonaukowe m.in. „Tajemnica koni arabskich”, czy „Design-Thinking i twórcze rozwiązywanie problemów”. Przedstawione zostaną także możliwości rozwoju indywidualnych zainteresowań i pasji na uczelni np. poprzez działalność w kołach naukowych, organizacjach studenckich, czy zespołach artystycznych – wymienia.

Przybliżone także zostaną dostępne formy wsparcia materialnego oferowane przez uczelnię, możliwości zakwaterowania, zasady mobilności międzynarodowej, czy perspektywy zawodowe po ukończeniu studiów.

Całość programu została podzielona na sześć bloków tematycznych: rośliny, zwierzęta, środowisko i technologia, żywność, a także wsparcie studencka i „łyk” kultury.

Bezpośredni link do wydarzenia


comments powered by Disqus