Mayday 2 - hitowy spektakl ponownie w Krakowie [KONKURS]

Kontynuacja hitu Mayday, granego w Europie, aż po Broadway od prawie 20 lat - Mayday 2 - już 25 listopada w Kijów.Centrum w Krakowie.

To wielobarwna historia sympatycznego taksówkarza, który zaplanował sobie 2 ciepłe domy z pięknymi żonami. Szczęśliwie udaje mu się prowadzić podwójną grę do momentu, kiedy jego dorastające dzieci dowiadują się o sobie w Internecie. Oczywiście ciekawość, oraz dziwne zbiegi okoliczności powodują chęć spotkania młodzieży, w wyniku czego główny bohater traci równowagę, a historia nabiera maksimum humoru! Fantastyczna gra aktorska oraz doprecyzowana treść bawi do granic możliwości przez 120 minut. Widownia pęka w szwach, brzuchy ze śmiechu a w powietrzu? Już wybuchła – bomba endorfin!

W Krakowie wystąpią: Bartosz Żukowski, Katarzyna Cichopek, Anna Zając, Katarzyna Polewany, Marek Włodarczyk, Mariusz Krzemiński, Mateusz Łapka.

Specjalnie dla Czytelników LoveKraków.pl - KONKURS

Wraz z organizatorem spektaklu mamy dla Was niespodziankę! Do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na spektakl. Aby je zdobyć, odpowiedz na pytanie: W którym roku miała miejsce premiera hitowego spektaklu Mayday?
Odpowiedź wyślij na konkurs@lovekrakow.pl - czekamy na nie do 14 listopada do godz. 20. Wygrywają dwie pierwsze poprawne odpowiedzi.

25 LISTOPADA 2018, godz.  17:00
BILETY W CENIE: 110,- , 100,- , 90,- PLN

KIJÓW CENRTUM - UL. KRASIŃSKIEGO 34 - TEL. (12) 433 00 33
FILMOTECHNIKA - RYNEK GŁÓWNY 9 - TEL. (12) 422 89 45

BILETY GRUPOWE - TEL. 887 410 411

E-MAIL: info.tomma@gmail.com
BILETY W INTERNECIE: www.kupbilecik.pl www.biletyna.pl

 

comments powered by Disqus