Tu niczego nie da się przewidzieć. Startuje Improfest [KONKURS]

fot. oficjalna strona ImproFest

Dziś rozpoczyna się wielkie święto improwizacji. To już ósma edycja festiwalu ImproFest, która potrwa do 11 listopada. W Krakowie zobaczymy najlepszych specjalistów w tym gatunku, zarówno z Polski, jak i z zagranicy. LoveKraków.pl jest patronem medialnym wydarzenia. W naszym konkursie możecie wygrać podwójne zaproszenie na piątkowe wydarzenie w Klubie Studio. 

Nie sposób przewidzieć, co wydarzy się na scenie. Bo tutaj wszystko – spektakle, piosenki, krótsze i dłuższe formy kabaretowo-teatralne – jest całkowicie improwizowane, tworzone na gorąco, na żywo, na życzenie widowni.

Improwizacja nie oznacza braku przygotowania. Na scenie pojawią się artyści od lat zajmujący się tym rodzajem sztuki, m.in.: AD HOC z Krakowa, Klancyk z Warszawy, Improkracja z Wrocławia, David Razowsky i Jonathan Pitts (USA) oraz brytyjski duet Heather Urquhart i Jules Munns.

Festiwalowe wydarzenia z programu głównego, odbywać się będą w krakowskim Klubie Studio, a wydarzenia towarzyszące odbędą się w klubach Gwarek, Zaścianek i Żaczek. Widzowie mogą wybierać wśród spektakli złożonych z dłuższych lub krótszych form improwizowanych, spektakli muzycznych, przedstawień granych po polsku i angielsku (a nawet w trzech różnych językach), wieczorów open improv, gdzie każdy może spróbować swych sił na scenie, oraz warsztatów.

KONKURS

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na piątkowy wieczór w Klubie Studio na “IMPROFEST - PIĄTEK”- Koncert otwarcia oraz Damy na Pany, Arnold S. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Która z zagranicznych gwiazd była gościem ImproFestu w ubiegłym roku? Prosimy wskazać jedno wybrane nazwisko bądź grupę.

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres konkurs@lovekrakow.pl, w tytule maila podając nazwę Improfest 2018.  Czekamy do czwartku, 8 listopada!

Program ImproFest 2018

Sprawdźcie, co w programie tegorocznej edycji festiwalu.

07.11 22.00 “Nocne improwizacje – dżem krótkich form” – Klub Gwarek, ul. Reymonta 17

Bilety: wstęp karnet lub zaproszenie

Co wieczór coś innego! Co wieczór ktoś inny! Codziennie niespodzianka! Inny format, inne twarze, inne zasady, jedna wielka improwizacja. Zapraszamy na wieczorne spotkania z komedią improwizowaną.

08.11 22.00 “Nocne improwizacje – dżem długich form” - Klub Zaścianek, ul. Rostafińskiego 4

Bilety: wstęp karnet lub zaproszenie

Co wieczór coś innego! Co wieczór ktoś inny! Codziennie niespodzianka! Inny format, inne twarze, inne zasady, jedna wielka improwizacja. Zapraszamy na wieczorne spotkania z komedią improwizowaną.

09.11 18.00 “IMPROFEST - PIĄTEK”- Koncert otwarcia oraz Damy na Pany, Arnold S. Klub Studio, ul. Budryka 4

Bilety: 30/35 zł

Koncert otwarcia: Damy na Pany, Arnold S., irga, Heather Urquhart & Jules Munns, Innymi Słowy, Hulaj po warszawsku, David Razowsky & Jonathan Pitts, 3 x SOLO, AD HOC

Tegoroczny ImproFest zacznie się od mocnego akcentu! Podczas jednego koncertu wszyscy artyści tegorocznej edycji wejdą na scenę, by zaprezentować się krakowskiej publiczności. Doskonała okazja, żeby zobaczyć wszystkie grupy w krótkich odsłonach!

22.30 Nocne improwizacje - Klub Studio – wstęp na karnet lub identyfikator

Co wieczór coś innego! Co wieczór ktoś inny! Codziennie niespodzianka! Inny format, inne twarze, inne zasady, jedna wielka improwizacja. Zapraszamy na wieczorne spotkania z komedią improwizowaną.

10.11 18.00 “IMPROFEST - SOBOTA” - irga, Ten Thousand Million Love Stories, Innymi Słowy, Hulaj po warszawsku, Masters show Klub Studio, ul. Budryka 4

Bilety: 30/35 zł

22.30 Nocne improwizacje - Klub Studio – wstęp na karnet lub identyfikator

11.11 17.00 “IMPROFEST - NIEDZIELA” 3 x SOLO, 10.te urodziny Grupy AD HOC (AD HOC, W Gorącej Wodzie Kompani, Improkracja, Klancyk, Damy na Pany, irga, Arnold S., Innymi Słowy, Hulaj po warszawsku) Klub Studio, ul. Budryka 4 Bilety: 30/35 zł

21.00 "Koncert dla Jednego Widza" Klub Studio, ul. Budryka 4 Bilet: 2500 zł

Godzinny koncert improwizacji dla jednej osoby. Widz, który zdecyduje się nabyć bilet na ten koncert, spędzi go na wygodnym fotelu, popijając szampana i jedząc winogrona. Koncert ten nie będzie rejestrowany, więc widz, który się na niego zdecyduje, zobaczy niepowtarzalny spektakl. Do mieszczącej tysiąc osób sali w Klubie Studio wpuszczona zostanie tylko ta jedna osoba (szczęśliwy nabywca może zaprosić osobę towarzyszącą). Grupy zaprezentują swoje najbardziej popisowe numery. Koncert życzeń dla… Ciebie? Zapraszamy na ImproFest!

23.11 20.00 “Polsko-Niemiecki ImproTeatr” Klub Żaczek, al. 3 Maja 5

Bilet: 5 zł

Już w piątek 23 listopada o godz. 20.00 Klub Studencki „Żaczek” odda swoją scenę w szpony improwizacji! Uczestnicy polsko-niemieckiej wymiany studenckiej stworzą całkowicie nieprzewidywalne improwizacje teatralne! Nasi aktorzy zagrają w TRZECH językach: polskim, niemieckim i angielskim, a przebieg przedstawienia będzie zależeć... od Was! To właśnie publiczność zdecyduje, czy studenci staną przed wyzwaniem stworzenia odlotowej komedii, przerażającego horroru, czy romantycznego dramatu. Ta unikalna polsko-niemiecka grupa SPEŁNI WSZELKIE WASZE ŻYCZENIA ! To Wy nadacie ton temu wieczorowi, a nasi aktorzy ubiorą go w improwizacyjny kunszt. Bądźcie z nami!

comments powered by Disqus