Bajkowa Nuta wprowadzi w dobry nastrój dzieci i dorosłych

"BAJKOWA NUTA" to koncert, który wprowadzi w dobry nastrój zarówno dzieci jak i dorosłych. Gorąco zapraszamy wszystkich miłośników bajek na magiczny koncert, na którym usłyszymy znane i lubiane piosenki z bajek Walta Disneya: "Milion gwiazd na niebie lśni" z "Pinokia" "Zrobię z Was mężczyzn" z "Mulan" "Wspaniały świat" z "Aladyna" "Droga mi nie straszna" z "Herkulesa" "Kolorowy wiatr" z "Pocahontas" "Mam tę moc" z "Krainy Lodu" "Cruella de Mon" ze "101 Dalmatyńczyków". To tylko niektóre z wielu znanych utworów, które zostaną zaprezentowane przez artystów "BAJKOWEJ NUTY". W magiczny świat bajek przeniosą nas Gabriela Oberbek, Magda Szczepanek, Marek Kaliszuk oraz Jarek Oberbek. Koncert poprowadzi znany m.in. z krakowskiego teatru Bagatela aktor Marcel Wiercichowski. Towarzyszyć im będzie zespół złożony ze znakomitych muzyków w składzie: Rafał Stępień (fortepian), Maciej Mąka (gitara), Wojciech Bylica (perkusja), Andrzej Solarski (gitara basowa). Serdecznie zapraszamy!

Bajkowa Nuta - Koncert rodzinny

31.05.2021, poniedziałek, 18:00

Teatr "Bagatela" im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego
ul. Karmelicka 6, 31-128 Kraków

WIĘCEJ: https://biletyna.pl/dla-dzieci/Bajkowa-Nuta

BILETY:

- https://biletyna.pl/event/view/id/168653

- https://www.kupbilecik.pl/imprezy/57954/Krak%C3%B3w/Bajkowa+Nuta+-+koncert+rodzinny/

KONKURS!

Specjalnie dla Czytelników LoveKraków.pl! Do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na spektakl. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe: Kto poprowadzi koncert "Bajkowa Nuta"? Odpowiedzi szukajcie w tekście!

Zgłoszenie wyślijcie na konkurs@lovekrakow.pl. Na odpowiedzi czekamy do 15 maja do godziny 20:00. Wygrywają dwie pierwsze poprawne odpowiedzi!

comments powered by Disqus