Justin Bieber zagra w Krakowie w 2023 roku

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

Justin Bieber wystąpi 25 marca 2023 roku w Tauron Arenie Kraków.

Artysta odwiedzi Polskę w ramach trasy „Justice World Tour”, której nazwa nawiązuje bezpośrednio do najnowszego albumu artysty „Justice”. Wydany w marcu 2021 roku album, zadebiutował jako najczęściej odtwarzany album w 117 krajach.

– Justin Bieber to bez wątpienia najbardziej rozpoznawalna postać współczesnego świata rozrywki. Zarówno jego nowe, jak i starsze hity od lat biją wszelkie rekordy popularności. Nie ma drugiego artysty, który tak jak on zamieniałby każdy projekt, którego dotyka, w czyste złoto, zachwycając przy tym grono tak oddanych mu fanów – mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która zorganizuje koncert Justina Biebera w Krakowie.

Czego można się spodziewać po najnowszej trasie artysty oraz jego koncercie w Krakowie? Sam piosenkarz przyznaje, że nadchodząca trasa będzie jego najlepszą.

– Ciężko pracujemy nad tym, żeby ta trasa była najlepszą do tej pory. Nie mogę doczekać się koncertów, a przede wszystkim kontaktu z moim fanami – powiedział Justin Bieber tuż po ogłoszeniu amerykańskiej części Justice World Tour.

Przedsprzedaż biletów na to wydarzenie rusza już 18 listopada o godzinie 10:00. Aby wziąć w niej udział wystarczy do 17 listopada (do godziny 15:00) zarejestrować się na stronie biletserwis.pl i wyrazić zgodę na otrzymywanie newslettera Bilet Serwis. Zarejestrowani użytkownicy otrzymają maila z linkiem do przedsprzedaży.

Sprzedaż ogólna biletów na koncert Justina Biebera rusza 19 listopada o godzinie 10:00 na stronie biletserwis.pl.

comments powered by Disqus