Morderstwo na Azorach. Ofiarą 23-latek

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

W nocy z niedzieli na poniedziałek w jednym z bloków na Azorach doszło do tragedii. 23-letni mężczyzna zmarł od zadanych mu ran kłutych.

Około godziny 1:00 policjanci otrzymali zgłoszenie o rannym mężczyźnie znajdującym się na klatce schodowej. Na miejsce przybyło także pogotowie ratunkowe, jednak 23-latka  nie udało się uratować. Mężczyzna, mieszkaniec powiatu wadowickiego, posiadał rany kłute w okolicach klatki piersiowej.

Jego ciało przewiezione zostało do zakładu medycyny sądowej, gdzie przeprowadzona zostanie sekcja zwłok i wskazana zostanie przyczyna śmierci. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w jednym z mieszkań w tym bloku odbywała się impreza, w trakcie której doszło do tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Kilku zatrzymanych

Policjanci zatrzymali wczoraj w tej sprawie kilka osób – uczestników imprezy. – Aktualnie weryfikowana jest rola tych osób w zdarzeniu i ich związek ze śmiercią mężczyzny, jak również  wyjaśniane są  okoliczności zdarzenia – relacjonuje mł. insp. Sebastian Gleń, rzecznik prasowy małopolskiej policji.

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Prądnik Biały
comments powered by Disqus