MotoMikołaje nie zawiedli [ZDJĘCIA]

Mimo fatalnych warunków atmosferycznych, trudnych warunków drogowych oraz odwołanej parady - MotoMikołaje nie zawiedli i dojechali do dziecięcego szpitala w Prokocimiu z prezentami.
Zbiórka niezwykłych Mikołajów odbyła się przed EXPO Kraków, gdzie Mikołajowie przyjechali nie tylko motocyklami, ale i samochodami i quadami. Część Mikołajów miała motocykle w przyczepach, by wystawić je tuż przed szpitalem.

– Targi w Krakowie ponownie włączyły się w akcję, tym razem zapraszając do wspólnych działań wystawców Targów Gier Planszowych BookGame. Wydawcy i dystrybutorzy: Ameet, Castorland Puzzle, CzuCzu, FoxGames, Granna, Kukuryku, Muduko i Nasza Księgarnia Gry chętnie wsparli akcję i przekazali łącznie 500 prezentów: gier planszowych, puzzli, klocków i książek! Do akcji przyłączyła się również firma GoodLood, która osłodziła działania pysznymi kremami – informuje Katarzyna Gościańska z EXPO Kraków.

W tym roku obfite opady śniegu sprawiły, że Mikołajowie sanie zamienili nie tylko na motocykle, ale i samochody. Pojazdy były pięknie przyozdobione, co zachwycało mieszkańców wypatrujących Mikołajów na ulicach. Mikołajowie pomimo atmosferycznych przeciwności stanęli na wysokości zadania! Dostarczyli prezenty na odziały i co najważniejsze – sprawili dzieciom ogromną radość.

Osoby, które chciałaby jeszcze dołożyć swoją cegiełkę, mają możliwość udziału w licytacji, w której można zdobyć MotoMikołajowe gadżety. Licytacja odbywa się na stronie https://www.facebook.com/motomikolajekrakow. Ponadto chętni mogą  dorzucić się do wirtualnej puszki na zrzutka.pl. Wszystkie zebrane środki zostaną przekazane na zakup najpotrzebniejszego sprzętu dla oddziałów Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie.