Narkotyki i papierosy znalezione w piwnicy. Zatrzymany 46-latek [VIDEO]

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

W poniedziałek krakowscy policjanci zatrzymali 46-latka podejrzanego o posiadanie 640 kartonów z papierosami różnych marek, prawie 950 gramów marihuany i ponad 400 gramów amfetaminy. Mężczyzna narkotyki i papierosy przechowywał ukryte w piwnicy jednego z bloków na terenie Śródmieścia.

W miniony poniedziałek krakowscy policjanci wpadli na trop mężczyzny, który miał posiadać znaczne ilości narkotyków i papierosów bez polskich znaków akcyzy. Ustalili gdzie mieszka podejrzany, sprawdzili jego mieszkanie, samochód i komórki lokatorskie, do których miał dostęp.

– W pierwszych dwóch piwnicach nie znaleźli żadnej zakazanej substancji, ale intuicja podpowiadała im, że należy szukać dalej. Wtedy policjanci znaleźli u 46-latka dodatkowy klucz. Jak się okazało, otwierał on drzwi do trzeciej komórki lokatorskiej – relacjonuje sierż.szt.  Bartosz Izdebski z biura prasowego małopolskiej policji.

To właśnie w niej funkcjonariusze znaleźli 640 kartonów wypełnionych wyrobami tytoniowymi różnych marek bez polskich znaków akcyzy. Pudełka zawierały 128 tysięcy sztuk papierosów. W piwnicy podejrzany przechowywał też narkotyki – prawie 950 gramów marihuany oraz ponad 400 gramów amfetaminy.

46-letni mieszkaniec Krakowa został zatrzymany. Odpowie za posiadanie znacznych ilości środków odurzających oraz za posiadanie papierosów bez akcyzy, za co grozić mu może nawet do 10 lat więzienia.

Doprowadzenie podejrzanego from Video LoveKraków.pl on Vimeo.

 

comments powered by Disqus