Nie musisz wychodzić z domu. Szybkie zakupy przez internet

Od kilku miesięcy w Krakowie działa sklep internetowy sieci delikatesów „Kocyk”, oferujący szeroką  gamę produktów codziennego użytku. Nie musisz już wychodzić z domu, delikatesy e-Kocyk.pl gwarantują dostawę twoich zakupów w ciągu 1 dnia!

W odpowiedzi na oczekiwania klientów i sytuację epidemiczną, krakowska sieć delikatesów „Kocyk" zdecydowała się uruchomić sklep internetowy i dostarczać bezpiecznie zakupy pod twoje drzwi każdego dnia. W tym celu opracowano niezwykle przejrzystą stronę internetową e-KOCYK.pl, dzięki której łatwo i szybko możesz zamówić zakupy bez wychodzenia z domu.

Sklep internetowy sieci delikatesów „Kocyk” dostarcza szereg produktów codziennego użytku, w tym artykuły spożywcze, chemiczne, artykuły gospodarstwa domowego i alkohole. Warzywa i owoce, wędliny czy mrożonki zachowują swoją świeżość, dzięki nowoczesnym samochodowym chłodniom. Warto podkreślić, że wiele produktów „Kocyka" pochodzi od lokalnych dostawców z Krakowa i Małopolski.

Dostawy e-KOCYK.pl są realizowane głównie na terenie Krakowa, ale też kilku gmin ościennych, od poniedziałku do soboty przez 24 godziny na dobę. Delikatesy gwarantują dostawę twoich zakupów w ciągu 1 dnia roboczego od momentu złożenia zamówienia.

comments powered by Disqus