Nowy klub fitness na Saskiej. Otwarcie już niedługo

Zdjęcie ilustracyjne fot. pixabay.com

Przy ul. Saskiej 25 w biurowcu The Park Kraków w październiku zostanie otwarta nowa siłownia sieci My Fitness Place.

O tym, że sieć wynajęła powierzchnie w obiekcie był wiadome od końca maja tego roku. W środę spółka podzieliła się szczegółami dotyczącymi nowego klubu.

Otwarcie zostało zaplanowane na 18 października. W klubie o powierzchni 1,2 tys. mkw. znajdzie się strefa treningu funkcjonalnego, strefa wolnych ciężarów i strefa maszyn, a także strefa cardio z bieżniami czy rowerkami, sala fitness, gdzie będą się odbywać zajęcia grupowe oraz sauny: sucha i infrared.

My Fitness Place poinformowało, że przedsprzedaż karnetów rozpocznie się 18 września. – To unikalna okazja, aby zapewnić sobie dostęp do My Fitness Place Saska i cieszyć się naszymi atrakcjami od samego początku. W klubie będą akceptowane również karty Multisport – poinformowała sieć na swoim Facebooku. Honorowane natomiast nie będą karty Medicover.

Work-life-balance

– Otwarcie jednego z naszych klubów My Fitness Place w kompleksie The Park Kraków, który projektowano z myślą o dobrym samopoczuciu ludzi, wpisuje się w naszą misję propagowania zdrowego stylu życia opartego na aktywności fizycznej i pracy w warunkach work-life-balance – mówił w maju Tomasz Groń, dyrektor zarządzający klubami fitness należącymi do Benefit Systems.

– Proponowane przez nas formy treningowe są oparte na najnowszych badaniach i trendach, które potwierdzają, że aktywność fizyczna stała się nieodłącznym elementem dbania o siebie, zarówno w sferze wyglądu i zdrowia fizycznego, jak i od strony mentalnej – stwierdził.

Tomasz Groń podkreślił również, że ma to swoje odzwierciedlenie w ofercie, która odpowiada na wszystkie wspomniane wyżej potrzeby. – Dlatego wśród oferowanych przez nas zajęć znajdują się zarówno zajęcia prozdrowotne, wspierające uprawianie sportów amatorskich jak i minimalizujące skutki wszechobecnego stresu – tłumaczył.

Wartość dodana

Przedstawiciel właściciela budynku zwraca uwagę, że tego typu najemcy wpływają korzystnie na pozostałe firmy, które mają swoje biura w budynku.

– Rosnąca świadomość wpływu sportu na zdrowie i samopoczucie sprawia, że coraz więcej osób wprowadza aktywność ruchową do swojej codzienności. Czerpiąc z koncepcji 15-minutowego miasta, chcemy im to ułatwić – przede wszystkim oszczędzając czas, tworząc zintegrowane społeczności i poprawiając jakość życia – mówił mówi Bartosz Prytuła, Managing Partner w White Star Real Estate.

Według Prytuli, My Fitness Place będzie stanowił wartość dodaną dla najemców, a zarazem dopełni ofertę skierowaną do mieszkańców Podgórza.