Od czwartku nowe utrudnienia na al. 29 Listopada

Zdjęcie ilustracyjne fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

Od 12 maja zmieni się organizacja ruchu na al. 29 Listopada – na odcinku między ulicami Powstańców i Woronicza. Utrudnienia obejmą jezdnię w kierunku centrum, a także ulice dojazdowe do al. 29 Listopada.

Chodzi o jezdnię w kierunku centrum na odcinku od ul. Powstańców do ul. Woronicza. Dla ruchu na wprost dostępny będzie jeden pas (wewnętrzny) oraz pozostanie pas do lewoskrętu w ul. Lublańską, a na pozostałych pasach będą prowadzone prace.

W związku z prowadzonymi robotami zamknięty będzie wjazd z al. 29 Listopada w ul. Nad Strugą. Dla kierowców poprowadzony będzie objazd ulicami Opolską, Grażyny i Legnicką. Wprowadzony będzie też zakaz skrętu w lewo z ul. Woronicza w al. 29 Listopada oraz zakaz skrętu w lewo z al. 29 Listopada w ul. Woronicza – dojazd do ul. Woronicza będzie możliwy ulicą Lublańską.

Oprócz tego zamknięty dla ruchu będzie także wjazd na teren O3 Business Campus – dojazd będzie tam możliwy od strony ul. Opolskiej. Utrzymany będzie skręt w prawo z kompleksu biurowego do al. 29 Listopada.

W ramach tego etapu zmian utrzymany zostanie ciąg pieszo-rowerowy po zachodniej stronie al. 29 Listopada oraz ciąg pieszy po południowej stronie ul. Nad Strugą. Według zapowiedzi, taka organizacja ruchu ma obowiązywać od 12 maja do 12 sierpnia.
Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Prądnik Czerwony Prądnik Biały
comments powered by Disqus