Rusza Nowohuckie Kino Plenerowe

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

„Za jakie grzechy, dobry Boże?”, „Tajemnice Silver Lake”, „Oficer i szpieg” oraz „Madagaskar”. To filmy, które przez cztery sierpniowe weekendy będą mogli zobaczyć mieszkańcy Krakowa. Wystarczy przyjść do parku Lotników Polskich i zająć leżak.

Na każdy z czterech seansów wstęp jest wolny. Jedyny warunek, jaki należy spełnić, to zakryć nos i usta na czas udziału w wydarzeniu. Cykl rozpocznie się na Pikniku Krakowskim 8 sierpnia o godz. 21.00 komedią „Za jakie grzechy, dobry Boże?”.

Kolejny weekend 16 sierpnia pokaże nam spisek w filmie Tajemnice Silver Lake. Oficera i szpiega Romana Polańskiego zobaczymy w weekend 23 sierpnia.Na koniec Nowohuckiego Kina Plenerowego seans dla całej rodziny – 30 sierpnia bawimy się w towarzystwie zwierząt z Madagaskaru.

Nowohuckie Kino Plenerowe jest wydarzeniem towarzyszącym kampanii społeczno-informacyjnej Bądź Turystą w Swoim Mieście. Projekt sfinansowano ze środków Budżetu Obywatelskiego Miasta Krakowa oraz ze środków Dzielnicy XIV Czyżyny.

Sąsiadująca z miejscem wydarzenia TAURON Arena Kraków, by umilić wieczory, zaprasza po przekąski i napoje do ARENA Garden.

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Czyżyny
comments powered by Disqus