Teatr Słowackiego wyprzedaje kostiumy i rekwizyty. Licytację zakończy mapping

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

W sobotę, 22 października, na Dużej Scenie Teatru Słowackiego odbędzie się wielka licytacja, w trakcie której będzie można nabyć rekwizyty, elementy scenografii, kostiumy i inne skarby teatralnych magazynów.

– Chcesz zdobyć unikatową pamiątkę z jednego z naszych spektakli, a nie wiesz, jak to załatwić? Chcesz zamówić teatralne usługi, a nie wiesz, gdzie ich szukać? Chcesz spotkać się z którymś z naszych artystów, a nie wiesz, jak zagadać? Wreszcie: CHCESZ WESPRZEĆ NASZ TEATR, A NIE WIESZ, JAK TO ZROBIĆ? Przyjdź do naszego niezwykłego garażu – zapraszają przedstawiciele Teatru Słowackiego.

W ramach wyprzedaży miłośnicy sztuki teatralnej będą mogli wylicytować nie tylko ciekawe przedmioty, ale także spotkania oraz usługi.

Wydarzenie uświetnią występy aktorów, którzy zaprezentują piosenki z różnych spektakli. Zwieńczeniem zaś będzie mapping na zabytkowym budynku teatru. Pokaz rozpocznie się o godz. 21:00, natomiast licytacja trzy godziny wcześniej.

Aby wziąć udział w wyprzedaży, należy wysłać zgłoszenie na adres: bilet@teatrwkrakowie.pl, wpisując w tytule „LICYTACJA”. Więcej informacji w regulaminie na stronie internetowej Teatru Słowackiego.